logo
Kolekcja Wrangler Heritage - Nowosciproduktowe.pl-top

Kolekcja Wrangler Heritage – 6 nowych fasonów dla kobiet


01-10-2020| 02:10| Źródło: Wrangler| Fot: Wrangler

Kolekcja Wrangler Heritage to nowa linia inspirowana legendarnymi fasonami marki z przeszłości. Łącząc bardzo wysoki stan ze zgrabnymi liniami, kolekcja Heritage oferuje 6 nowych fasonów dla kobiet: obcisły model Wriggler, wąski Whimsy, fason z prostą nogawką Wild West, następnie Worldwide z szeroką nogawką, dzwony Wanderer i Wastward, który jest modelem bootcut.


Od roku 1947 Wrangler inspiruje i zachęca kobiety do tego, by były odważne, pewne siebie i śmiałe w wyrażaniu własnego stylu. Kolekcja Wrangler Heritage została zaprojektowana na bazie legendarnych dżinsów, które podbiły Zachód – wąskich męskich spodni 0936 Wrangler Cowboy Cut. Mają zgrabną dopasowaną górną część i otulają sylwetkę od talii aż po biodra, dzięki czemu doskonale podkreślają walory damskiej figury.

Dżinsy z kolekcji Heritage pojawią się w wielu kolorach i będą wykończone dokładnie tymi samymi detalami, co słynne wcześniejsze modele dżinsów Wrangler, w tym naszywką z naturalnej skóry i charakterystycznym przeszyciem w kształcie litery W na tylnych kieszeniach.

Kolekcja Heritage jest doskonałym potwierdzeniem kunsztu, z jakim marka tworzy dżinsy dla kobiet. Dobrze zaprojektowana para dżinsów sprawia, że czujesz się pewna siebie. Mamy nadzieję, że w dżinsach z kolekcji Heritage każda kobieta będzie się czuła dobrze i będzie gotowa, by stawić czoła wyzwaniom, które przyniesie jej dzień

mówi Vivian Rivetti, Wiceprezes ds. Projektowania globalnego we Wrangler

Kolekcja Wrangler Heritage będzie dostępna od września w sklepie online na Wrangler.com oraz w wybranych sklepach stacjonarnych na całym świecie. Kolekcja obejmuje rozmiary od 24 do 32, a ceny wahają się od 99 do 119$.