logo
Kosiarka Gardena smart SILENO life - Nowosciproduktowe.pl-top

Kosiarka Gardena smart SILENO life 1250 zadba o Twój ogród i dom przed jesienią


25-09-2020| 12:15| Źródło: Komputronik| Fot: Komputronik

Wrzesień to doskonały moment na porządki w ogrodzie przed zbliżającą się jesienią oraz wyposażenie domu w najbardziej użyteczny sprzęt elektroniczny. Niezbędne urządzenia, które ułatwią prace można znaleźć w dedykowanej ofercie Komputronik. Jednym z nich jest kosiarka Gardena smart SILENO life 1250


Kosiarka Gardena smart SILENO life 1250 to zestaw dealny do średniej wielkości trawników, również o skomplikowanym kształcie. GARDENA smart SILENO life kosi trawniki w sposób całkowicie zautomatyzowany, niezawodnie, równo i bez efektu pasów. Bez problemu radzi sobie z wąskimi, ciasnymi przejściami. Stację ładującą można ustawić w dowolnym miejscu, niemal bez ograniczeń.

To wyjątkowo cichy model. Z emisją dzięków na poziomie 58 db(A) smart SILENO life jest o połowę cichszy od porównywalnych modeli konkurencyjnych. Niemal nie zauważysz jego obecności. Bezpłatna aplikacja GARDENA smart App na smartfony iOS i Android pozwala sprawować pełną kontrolę nad swoim ogrodem, z dowolnego miejsca. Po dotknięciu ekranu ukazują się istotne informacje. Wszystkie ustawienia harmonogramu prac ogrodowych można dostosować w sposób łatwy i stosownie do wymagań.

Asystent programowania przeprowadza użytkownika przez intuicyjne menu, a po wprowadzeniu wymiarów trawnika i preferowanego czasu koszenia samodzielnie opracowuje plan koszenia dla smart SILENO life. Nie są potrzebne żadne skomplikowane obliczenia ani programowanie. Gotowy plan koszenia można nieco zmodyfikować lub dostosować do własnych potrzeb. Modele smart SILENO life posiadają funkcję SensorControl: System inteligentnego koszenia dostosowującego harmonogram pracy kosiarki do faktycznego wzrostu trawy.

Konstrukcja GARDENA smart SILENO life sprawia, że do usunięcia zanieczyszczeń, kurzu i resztek trawy z obudowy, noży i kół wystarczy strumień wody z węża ogrodowego. Dający się układać w dowolnych kształtach przewód ograniczający, skutecznie wyznacza obszar pracy robota eliminując ryzyko koszenia poza wskazanym obszarem. Czujnik zderzeniowy sprawia, że przeszkody nie stanowią problemu. Czujnik podniesienia robota natychmiast zatrzymuje pracę noży zapobiegając ryzyku skaleczenia.

Bramka smart umożliwia bezprzewodową komunikację wszystkich urządzeń GARDENA smart system z aplikacją GARDENA smart. Stabilne i bezpieczne połączenie możliwe jest dzięki wyjątkowo potężnej technologii radiowej. Dwie zintegrowane anteny o dużej mocy zapewniają stabilne i bezpieczne połączenie nawet na duże odległości.

Gardena Sileno life 1250 zestaw w sklepie Komputronik dostępna jest w super cenie 5999zł.