logo
Kolekcja Levi's - Nowosciproduktowe.pl-1

Kurtka jeansowa damska Levi’s i inne produkty w kolekcji Made & Crafted


05-11-2020| 03:18| Źródło: Levi's| Fot: Levi's

Rozpalony kominek po całym dniu jazdy na nartach, czy zachodzące słońce rzucające ciepłą poświatę w barwach fioletu, czerwieni, złota i błękitu na szczyty gór. To właśnie ten przytulny widok posłużył za inspirację do stworzenia damskiej kolekcji Levi’s® Made & Crafted® w sezonie jesień-zima 2020. Kurtka jeansowa damska Levi’s czy długi płaszcz niebieskiego denimu to flagowe produkty najnowszej linii.


Flagowym produktem w kolekcji jest Arctic Overcoat, czyli długi płaszcz niebieskiego denimu z niezwykle miękką podszewką z materiału sherpa oraz jeansowa kurtka damska Levi’s Alpen Glow Trucker Jacket z bufiastymi rękawami w mroźnym odcieniu niebieskiego. W kolekcji znajdują się również spodnie Carved Trouser, czyli jeansy z wysokim stanem, które wyróżniają się wywiniętym szwem bocznym i wszytym paskiem oraz dwuwarstwowa bluza z kapturem Apres Hoodie w kolorach liliowym oraz granatowym. Kwintesencją stylu après-ski jest linia produktów inspirowana kombinezonami narciarskimi. Modele dopasowane do siebie pod względem kolorów zostały stworzone z dwóch rodzajów tkanin – denimowego i bawełnianego.

W tym sezonie kolekcja Levi’s® Made & Crafted®, inspirowana stylem après-ski z lat 70., łączy odważne sylwetki z różnorodnymi kolorami i fakturami. Dzięki temu powstała linia, która jest jednocześnie nostalgiczna i współczesna. Luźne kroje o delikatnej konstrukcji, długie warstwy i detale podtrzymujące temperaturę, takie jak żebrowany panel i bufiaste rękawy, dodają wrażenia przytulności i ciepła. Kolekcja łączy w sobie kolory alpejskiego nieba po zachodzie słońca ognia i lodu z przytulnymi i funkcjonalnymi tkaninami klasycznego zimowego stylu. To idealny zestaw ubrań zarówno na chłodniejsze dni w mieście, jak i na ciepłe noce spędzone przy kominku.

Chcieliśmy na nowo wyobrazić sobie wersję alpejskiej zimy według Levi’s® Made & Crafted. W kolekcji damskiej naszym celem było oddanie prawdziwego klimatu après-ski. Wyjątkowo spodobało się nam połączenie zimnego błękitu i bieli z cieplejszymi barwami, a także zestawienie kroju typu oversize z materiałami takimi jak sherpa czy polar. To najlepsza i najcieplejsza zimowa kolekcja

Nicolle Arbour, Global Design Director, Levi’s® Made & Crafted®.

Japońskie rzemiosło gwarantuje najlepszą jakość oferowaną przez Levi’s Made & Crafted. Produkty wykonane z japońskiego denimu premium, wykończone ręcznie stają się jeszcze lepsze z wiekiem. Levi’s® kontynuuje współpracę w ramach kolekcji Made in Japan, która obejmuje piękne ręcznie robione ubrania o wyjątkowym charakterze wykonane z denimu specjalnie stworzonego dla Levi’s® Made & Crafted przez Kaihara Denim Mill.

Ta jedna z najsłynniejszych fabryk tekstyliów w Japonii jest znana z wyjątkowej techniki farbowania materiałów. Tkaniny pochodzące z Japonii są oznaczone japońską flagą na wysokości pasa po wewnętrznej stronie produktu. Dodatkowo, produkty wyróżniają się na tle innych skórzaną tłoczoną naszywką, przedstawiającą zachód słońca.