logo
Kurtka-Levis-nowosciproduktowe.pl_.

Kurtka Levi’s Trucker i inne nowości w świątecznej ofercie marki


11-12-2020| 10:46| Źródło: Levi’s| Fot: Levi’s

Podaruj lepiej i więcej w tym sezonie W nadchodzącym sezonie świątecznym wręczaj prezenty, które spodobają się od samego początku. Unikaj ubrań, które zostaną wykorzystane tylko jeden raz lub od razu trafią do kosza. Kurtka Levi’s Trucker i inne nowości w świątecznej ofercie marki


Przewodnik Prezentowy Levi’s 2020 obejmuje produkty ponadczasowe i trwałe. Znajdą się w nim uwielbiane przez wszystkich kultowe kurtki Levi’s Trucker, kamizelki, stylowe płaszcze, dzięki którym świąteczne stylizacje będą bezbłędne oraz personalizowane prezenty, które z pewnością sprawią, że świętowanie będzie wyjątkowe.

Kurtka Levi’s Trucker: Najlepszy prezent od 1967 roku.

Kurtka Levi’s Trucker to najbardziej rozpoznawalny design wśród wszystkich kurtek jeansowych. Noszona zarówno przez farmerów jak i gwiazdy rocka, stanowi podstawę garderoby już od wielu pokoleń. Model klasyczny, podbity kożuchem Sherpa czy oversized – każdy członek rodziny znajdzie krój dla siebie, nawet dzieci! Dodając naszywki, przypinki i monogramy, możesz nadać kurtce Trucker osobisty charakter i stworzyć najlepszy spersonalizowany prezent.

Ubierz się na cebulkę:

W nadchodzącym sezonie podaruj przyjaciołom lub rodzinie wygodne i przyjemne prezenty. Możesz też zatrzymać je dla siebie i dopełnić idealną świąteczną stylizację. Do wyboru są swetry z półgolfem, dwustronne płaszcze sherpa dla kobiet, funkcjonalne kurtki Levi’s puffer oraz ciepłe flanele dla mężczyzn. W tym sezonie Levi’s ma wszystko.

W 1852 roku Levi Strauss, imigrant z Bawarii, otworzył w San Francisco, w samym środku kalifornijskiej gorączki złota, firmę tekstylną. Wkrótce dostrzegł zapotrzebowanie ciężko pracujących ludzi na bardzo wytrzymale ubrania. Razem z krawcem Jacobem Davisem zastosowali wzmocnienia miedzianymi nitami i polączyli je z mocnym dżinsem, tworząc w 1873 roku pierwszy kombinezon. Dziś jest to klasyczny niebieski dzins.