logo
NEONAIL Born to Win

Lakiery hybrydowe NEONAIL Born to Win


24-05-2024| 12:00| Źródło: NEONAIL | Fot: NEONAIL

Lubisz się wyróżniać w tłumie? W takim razie linia Born To Win jest właśnie dla Ciebie. Składająca się z 9 różnorodnych kolorów: 4 żywych odcieni, 3 z efektem termicznym oraz 2 o charakterze confetti, stanowi odpowiedź NEONAIL na tegoroczne trendy na lato 2024. Inspirowana sportowym stylem retro jest kwintesencją nurtu, bez którego trudno sobie wyobrazić świat współczesnej mody. Łatwa aplikacja, trwałość oraz pełne lub transparentne krycie – przekonaj się sama.


Ciepło, cieplej, a już niebawem naprawdę gorąco! Promienie słońca będą coraz intensywniej muskać nasze ciała, a my coraz chętniej będziemy sięgać po kolory lata. I mimo, że na tegorocznych wybiegach mody projektanci w temacie manicure mocno stawiali na długie paznokcie, to pojawiające się nowości doskonale sprawdzą się również na tej krótszej płytce. Jedną z nich jest nowa linia hybrydowych lakierów od marki NEONAIL.

Odcienie kolorów kolekcji Born To Win. Cena: 38,99 zł

Indywidualizm opowiedziany w czterech pastelowych kolorach

Niecodzienna, z nutką ekspresji, przełamująca rutynę. Kolekcja NEONAIL Born To Win jest tak różnorodna, jak różnorodne są oczekiwania wobec wiosenno-letniego manicure. A to właśnie różnorodność stanowi niemal drugie imię stylu retro – inspiracji trendami minionych dekad. Tenis, bieganie czy też wrotki w latach 80-tych cechował indywidualizm, odwaga w łączeniu kolorów i odrobina szaleństwa.

Ciepło pomarańczowego Team Peach, soczysta zieleń Victory Glow, głębia niebieskiego Court Couture oraz zniewalający róż Winning Spirit o pełnym kryciu to jedynie wstęp do tego, co czeka Cię z lakierami Born To Win. Urzekają bowiem solo, ale razem dają nieograniczone pole wyobraźni. Ciesz się nienaganną estetyką w stylu classic lub daj się porwać zabawie, jaką daje indywidualizm w łączeniu różnych odcieni.

Przełamuj stereotypy z wykończeniem confetti

Lato nie lubi nudy, a manicure lubi, kiedy dajesz upust swojej wyobraźni. W tym celu powstał Champion’s Confetti oraz Game Set Glam – dwa półtransparentne, hybrydowe lakiery o mlecznej bazie z dodatkiem multikolorych drobinek w niebieskim, różowym, żółtym oraz pomarańczowym odcieniu lub z dodatkiem fioletu. Jeden paznokieć? A może wszystkie? Sama zadecyduj jak ma finalnie wyglądać efekt Twojej kreatywności. Do jeansów? A może do sukienki? Confetti jest rozwiązaniem, które doskonale spełni swoją rolę niezależnie od wybranej stylizacji.

Trzy lakiery termiczne – długo wyczekiwana nowość

„Nie mam żadnych zasad, ponieważ łamanie ich byłoby tylko stratą czasu” – mawiała Iris Apfel. Z tegorocznym manicure jest podobnie. Królować będzie pozytywny vibe, radość i witalność, bo też energia lata skutecznie nas popycha w stronę lekkich materiałów, żywych odcieni, śmiałych wyborów. Kto jednak poszukuje niecodziennego efektu, dla tych marka NEONAIL przygotowała trzy odcienie hybrydowych lakierów o pełnym kryciu z efektem termicznym, które zmieniają odcień pod wpływem różnicy temperatur. Jeden kolor, niejeden odcień – ciesz się różnorodnym rezultatem, zaskocz ponadczasową stylistyką retro, która nigdy nie wychodzi z mody.

Trendy na nadchodzące lato 2024

Temperatury nie pozostawiają złudzeń – wiosna zagościła już u nas na dobre, a lato zbliża się wielkimi krokami. Stonowane kolory nude mogą zatem ustąpić miejsca tym bardziej nasyconym, ekspresyjnym. W końcu nic tak nie podkreśla muśniętej słońcem skóry dłoni oraz stóp jak paznokcie pokryte kolorem, który wręcz emanuje letnimi wibracjami. A nadchodzące trendy będą połączeniem różnorodności stylów oraz technik. Obok klasycznego, ponadczasowego french manicure wybijać się będą zatem kolorowe stylizacje wyróżniające się odwagą i fantazją. Podążamy tym kierunkiem z pomocą linii hybrydowych lakierów Born To Win od NEONAIL.