logo
Baby Bloomer – NEONAIL

Pastelowa linia lakierów Baby Bloomer – czar pasteli, magia drobinek folii


29-04-2024| 12:00| Źródło: NEONAIL| Fot: NEONAIL

„W paznokciach nie chodzi o to, aby być zauważonym, ale o to, aby być zapamiętanym” – w tym celu powstała nowa linia lakierów NEONAIL, hybrydowych lakierów z kolekcji Baby Bloomer z dodatkiem kruszonej folii. Pięć, urzekających swoją lekkością, pastelowych odcieni to nie tylko ponadczasowość. Za sprawą efektu obecnych w nich drobinek to również możliwość tworzenia niecodziennych stylizacji. W końcu modą należy się bawić, a paznokcie nie powinny stanowić tutaj wyjątku.


Kojarzą się głównie z delikatnością i subtelnością, przez co pastele przywodzą na myśl wiosnę, spokój oraz optymizm. Nie dziwi zatem fakt, że pastelowe odcienie często są wykorzystywane w kobiecej garderobie, lub w filmach mających przyjemny, a nawet romantyczny charakter, takich jak „La la land”. Co więcej, moda na pastelowe odcienie powraca w tak regularnych odstępach czasu, że nie będzie błędem stwierdzenie: „pastele nigdy nie wychodzą z mody”.

Paleta kolorystyczna Baby Bloomer – kolory, które mają znaczenie

Paleta hybrydowych lakierów Baby Bloomer to pięć, starannie opracowanych odcieni, które dziś stanowią nieodłączny element każdej wiosenno-letniej, kobiecej stylizacji.

Róż od dawien dawna miał ogromne znaczenie, dlatego w palecie nie mogło go zabraknąć w chłodnym wydaniu, jakim jest Baby Bloomer Pink-tastic. Za sprawą wykorzystania innowacyjnej technologii w postaci drobinek połyskującej folii imitujących poranne krople rosy na płatkach wiosennych kwiatów pozwoli Ci stworzyć nie tylko wyjątkowo delikatną stylizację na paznokciach, ale również doskonale się sprawdzi jako dodatek.

Z kolei zdumiewający fiolet Purple-mazin stanowi ciepłą pochodną koloru, który był nieodłącznym elementem ikonicznych postaci, podkreślający ich status m.in. Kleopatry. Dziś jego pastelowa wersja, jaką jest hybrydowy lakier z serii Baby Bloomer, zachwyca półtransparentnym charakterem i ciepłą barwą, która stanowi zarówno doskonałą bazę do trendującego zdobienia aurora nails, jak również do stworzenia klasycznego frencha. Zatopione w nim drobinki folii skutecznie bowiem odbijają promienie słoneczne, przez to ten kolor nabiera wręcz magicznego wyrazu.

Błękitny Blue-ming to zdecydowanie odcień będący jednym z tych, który kojarzy się z ciepłem wiosny. Dawniej typowo dziewczęcy kolor, który później był domeną chłopców, dziś wraca do świata mody ponownie jako odcień dedykowany właśnie dla kobiet a który to ze względu na fakt, że przypomina błękitne, bezchmurne niebo, uchodzi za kolor kojący. Jego wiosenny ton podkreśla dodatkowo efekt odbijanych promieni słonecznych, które do złudzenia przypominają świeżą, poranną rosę. Ta delikatna barwa sprawdzi się nie tylko w przypadku klasycznego frencha, ale również solo jako lekki, wiosenny manicure. Subtelny, stylowy, ponadczasowy.

Myślisz „wiosna”, mówisz „zieleń”. Ale świeża, subtelna, budząca się do życia. Bo ta pora roku to właśnie świeżość i życie. I takim jest nasza biel dyskretnie przełamana zielenią, czyli odcień Milky-licious. Niezbędnik poczynając od klasycznego frencha, poprzez baby boomer manicure aż po ponadczasowe ombre lub modne zdobienie aurora nails. Uroku dopełniają cząsteczki folii, które odbijając naturalne światło dają jedyny w swoim rodzaju efekt. Bo niby widzisz biel, ale z dyskretną, pistacjową nutą. Kolor tak delikatny, że niemal pieszczący wzrok. Tak przyjemny w odbiorze, że chcesz go mieć na paznokciach. I do tej luźnej, i do tej nieco bardziej oficjalnej garderoby.

Kolor, który zdominuje rynek w 2024 roku

Zdaniem analityków to właśnie brzoskwiniowy odcień zdominuje modę oraz świat designu w nadchodzącym roku. W naszej palecie Baby Bloomer nie mogło go zatem zabraknąć. Blush-spiration to ciepło słońca, zapach lata – z tym przecież kojarzy się dojrzała, soczysta brzoskwinia. A delikatny, brzoskwiniowy meszek przywodzi na myśl młodzieńczość, delikatność, ukojenie. Dodatkowo obecność drobinek folii, które wykorzystujemy w całej naszej linii, podbija głębię a jednocześnie sprawia, że to nie jest wyłącznie brzoskwiniowy odcień. To świeży kolor z odrobiną energii, który w połączeniu ze skórą muśniętą wiosenno-letnim słońcem da wyjątkowo kobiecy efekt.

Zadbane dłonie oraz stylistyka paznokci wpisująca się w najnowsze kanony mody to nieodłączny element każdej kobiecej garderoby. Naszym celem było stworzyć nie tylko wyjątkowe odcienie, ale przede wszystkim nadać im zupełnie nowego charakteru, który uczyni te lakiery idealną propozycją zarówno solo, jak również w połączeniu z innymi produktami. Hybrydowa linia Baby Bloomer marki NEONAIL z wykorzystaniem drobinek folii z jest odpowiedzią na nieustannie zmieniające się potrzeby rynku i przede wszystkim naszych klientek. A biorąc pod uwagę obecne trendy mamy pewność, że udało się podążyć ich śladem.