logo
Levis - kolekcja Disney - Nowosciproduktowe.pl-TOP

Levi’s z kolekcją Mickey & Friends


03-12-2020| 02:03| Źródło: Levi's| Fot: Levi's

Levi’s i Disney – marki, które łączy bogata historia wykorzystały swoje legendarne dzieła, jako inspirację do stworzenia żywej i kolorowej kolekcji Levi’s z Myszką Mickey, Minnie i Goofym w rolach głównych.


Współpraca Levi’s x Disney & Friends obfitująca w tematyczne grafiki, hafty oraz pikowane detale opowiada historię przyjaźni Myszki Mickey, Minnie i Goofy’ego pokazując, jak radosne może być życie, jeżeli trzymamy się razem, mimo dzielącej nas odległości.

Kiedy natrafiliśmy na niesamowitą grafikę z lat 30. przedstawiającą Myszki Mickey i Minnie rozmawiające przez telefon na nowo odkryliśmy jej znaczenie. Postanowiliśmy stworzyć kolekcję inspirowaną relacjami. W budowaniu optymistycznego przekazu niezastąpione okazały się materiały graficzne dostarczone przez Disney’a. Każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju, a ich kolorowy klimat niczym z lat 80. i 90. sprawia, że ubrania w których je wykorzystano wywołują uśmiech, którego wszyscy teraz bardzo potrzebujemy

mówi Karyn Hillman, Chief Product Officer, Levi’s.

Kolekcja to przede wszystkim t-shirty, bluzy z kapturem, koszule flanelowe, kurtki i wielobarwne akcesoria z retro grafikami przedstawiającymi Myszki Mickey, Minnie i Goofy’ego. Kultowa ilustracja ukazująca rozmowę Myszki Mickey z Minnie przez oldschoolowy telefon zdobi nie tylko męską kurtkę Padded Graphic Trucker ale również białe tshirty zarówno z oferty damskiej, jak i męskiej. Gratką dla prawdziwych fanów Disneya będą wyjątkowe grafiki z Myszkami Mickey i Minnie – różnorodne pod względem stylistyki, ukazujące ewolucję postaci i ich kultowego stylu, który dojrzewał na naszych oczach przez lata.

Większość elementów kolekcji posiada pikowaną konstrukcję, jak np. damska dwustronna kamizelka Reversible Down Vest, o wyrazistym żółtym kolorze na jednej stronie, z kolorowym nadrukiem na drugiej, czy dwustronna kurtka Reversible Bomber Jacket z pikowanymi rękawami z jednej strony, a z drugiej ilustracjami Disney’a w kolorze czarnym. W kolekcji będzie również dostępna bluza Reversible Crewneck, która z jednej strony została ozdobiona grafikami, natomiast z drugiej wyhaftowanymi wizerunkami Myszek Mickey i Minnie oraz Goofy’ego.

Również na spodniach z kolekcji Levi’s i Disney znajdą się wizerunki kultowych Myszek – na prawej nogawce męskich spodni Levi’s 502 Taper – Myszka Mickey, a na lewej nogawce damskich spodni Levi’s High Rise Boyfriend – Myszka Minnie. Grafika z ikonicznymi postaciami z bajek Disney’a ozdobi również plecy dwustronnej kurtki Padded Reversible Trucker, gdzie Myszki Mickey i Minnie pojawią się na plecach na stronie w kolorze indygo oraz z przodu na czarnym tle. Kolekcja Levi’s x Disney & Friends dostępna będzie na stronie Levi.com od 8 grudnia 2020 roku.