logo
Listwa przypodłogowa Vigo, Arbitron

Listwa przypodłogowa VIGO od Arbiton


29-07-2020| 02:38

Hybrydowa listwa przypodłogowa VIGO to absolutna nowość na rynku wykańczania podłóg. Wyróżnia się unikatowym kształtem oraz gładką matową powierzchnią


VIGO dzięki technologii hybrydowej łączy elastyczność i wodoodporność (która cechuje listwy PCV) z wyglądem powłoki listew lakierowanych. Listwa przypodłogowa VIGO to także zintegrowane z nią gumki, które eliminują czasochłonne „silikonowanie”. Elastyczne gumki tworzą wodoszczelną barierę i dostosowują się do kształtu ściany likwidując drobne niedoskonałości.

Nowa listwa przypodłogowa VIGO powstała, aby nie dokonywać wyboru między designem, a użytecznością. Dzięki gładkiej powierzchni brud nie wnika w listwę i jest ona łatwa w czyszczeniu. Lity rdzeń ułatwia docinanie listew pod kątem. Możemy także skorzystać z wielu dedykowanych akcesoriów (narożniki, łączniki, klipsy). Listwę VIGO wyróżnia także bardzo prosty i szybki montaż na klipsy lub klej. Dostępna jest zarówno w uniwersalnej bieli jak i w naturalnych wybarwieniach drewnianych. VIGO produkowana jest w dwóch wysokościach – 60 mm i 80 mm.