logo
Metamofroza kuchni - przed- po

Metamorfoza kuchni z Anią i Beti z PANI TO POTRAFI


18-08-2020| 12:43| Źródło: V33| Fot: Zdjęcia i realizacja Pani to Potrafi

Hasło „remont kuchni” wielu osobom mrozi krew w żyłach. Przed oczami pojawiają się obrazy pomieszczenia po bombardowaniu – brud, kurz, a na koniec rachunek z kwotą ścinającą z nóg. Okazuje się, że metamorfoza kuchni może odbyć się szybko, skutecznie i bez wizyty w banku. Jak? Ania i Beti z PANI TO POTRAFI i produkty V33 udowadniają, że to prostsze niż się wydaje.

Zacznijmy od obalenia mitu, że metamorfoza kuchni musi odbyć się z udziałem fachowca. Większość prac jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie – wszak panujący ostatnio trend DIY jest dziś nie do zatrzymania! Jeśli weźmiemy sprawy w swoje ręce, to renowacja może być świetną zabawą. Nie ogranicza nas budżet, a kreatywność, zaś satysfakcja z dobrze wykonanej pracy jest czymś bezcennym.

„Kiedyś, jak coś się psuło, to się naprawiało, a nie kupowało nowe” – to jedno z najpopularniejszych zdań w Internecie dotyczących związków. Zamieńmy słowo „naprawa” na „renowacja”, a okaże się, że ten slogan idealnie sprawdza się również w przypadku… mebli! Szczególnie, jeśli jesteśmy do nich przywiązani.

Z tego założenia wyszła firma V33 wprowadzając na rynek linię Easy Renowacja. Jednym z produktów tej nowoczesnej gamy jest wielozadaniowa farba dedykowana odświeżeniu kuchni. Jej najważniejszą cechą jest zmiana wizji w rzeczywistość oraz zapewnienie efektu WOW.

Easy Renowacja Kuchnia to innowacyjne rozwiązanie, które nada nowe życie wysłużonym meblom kuchennym, płytkom ściennym, blatom i sprzętom AGD. Tworzona przez nią powłoka jest niezwykle odporna na zabrudzenia, zadrapania i uderzenia czy ciepło, a sama powierzchnia łatwa w utrzymaniu w czystości za pomocą łagodnych detergentów. Do dyspozycji mamy aż 10 odcieni – od klasycznych bieli, szarości i beżu, aż po zdecydowany turkus, a wszystko w 3 modnych aspektach wykończenia: matowym, satynowym oraz metalicznym


podkreśla Dawid Antczak, ekspert marki V33.

Od wizji do rzeczywistości

Szybki, łatwy i przyjemny – to trzy określenia, które raczej nie nasuwają się same, kiedy pada hasło „remont”. Okazuje się, że jest to możliwe. Udowodniły to Ania i Beti, twórczynie bloga PANI TO POTRAFI. W konkursie przeprowadzonym na blogu zapytały Polaków, dlaczego nie lubią swoich kuchni i co by w nich zmienili. Zgłoszenie Pani Małgosi z Tomaszowa Mazowieckiego przekonało je najbardziej, więc uzbrojone w produkty V33 ruszyły z misją ratunkową.

Celem dziewczyn było nie tylko wyremontowanie „zwycięskiej” kuchni. Blogerki chciały, by ich realizacja została potraktowana jako wzorzec i inspiracja. Dlatego kuchnia, którą wybrały była wykonana w tradycyjnym stylu – ciemnym i opatrzonym. Głównym zadaniem było dodanie światła i rozjaśnienie frontów oraz wymiana AGD.

Ania i Beti przygotowały trzy projekty, uwzględniając potrzeby zwycięzców. Wybór padł na projekt GREY, zakładający połączenie szarości z bielą, dzięki czemu kuchnia miała wydać się większa.

– Szary zlew i nowoczesna bateria kuchenna dodają temu zestawieniu więcej nowoczesności. Natomiast płytki z mocnym wzorem są tym, na czym warto zawiesić wzrok. Całość będzie spajać piękny, biały blat z lekko opalizującymi opiłkami – możemy przeczytać na blogu PANI TO POTRAFI.
Na ich blogu można prześledzić, jak w kilku krokach i w ciągu dwudziestu czterech godzin kuchnia Pani Gosi zmieniła się nie do poznania. Żadna z prac nie wymagała gigantycznego nakładu pracy, a koszty materiałów były nieporównywalnie małe do ogromu zmiany, która zaszła w pomieszczeniu. Wystarczyła odrobina kreatywności i sprawdzone produkty V33 Easy Renowacja Kuchnia.