logo
Moles&freckles - Nowosciproduktowe.pl-TOP

Moles&freckles – ubrania, które wyprzedają się na pniu!


28-12-2020| 10:30| Źródło: Moles&freckles| Fot: Moles&freckles

Modny powrót do natury przestał być mrzonką, a staje się rzeczywistością. A wszystko za sprawą materiałów coraz częściej wykorzystywanych w produkcjach, które sprawiają, że odzież staje się bardziej przyjazna dla skóry i środowiska. Ponadto okazuje się, że wyprzedają się błyskawicznie, co świetnie widać na przykładzie polskiej marki moles&freckles.


Wydarzenia z 2020 roku sprawiły, że nastąpiło zredefiniowanie pojęcia luksusu. Obecnie artykułami najbardziej pożądanymi są te najwyższej jakości z równoczesnym zachowaniem neutralnego wpływu na środowisko. Czy marki oferujące takie produkty będą w stanie konkurować na rynku w segmencie dóbr luksusowych? Rzućcie okiem na produkty polskiej marki moles&freckles.

Najbardziej rozchwytywane produkty marki moles&freckles to proste, przyjemne w formie i efektowne stylizacje niewymagające nakładów sił – to filozofia i zarazem kwintesencja marki. Stoją za tym ubrania stworzone z materiałów przyjaznych dla skóry, głównie z bawełny, modalu i wiskozy. Połączenie wysokiej jakości z niebanalną prostotą, to przepis na rozkochanie w sobie klientów. Widać to na przykładzie kremowej bluzy Moles and Freckles oraz otulającej ciepłem, zimowej czapki. Oba te bestsellery powodują szybsze bicie serca u każdej minimalistki. Kolejnym modelem jest biały t-shirt z logo marki uszyty w większości z modalu. Miękkość i mięsistość tej tkaniny to główna zaleta produktu, który rozchodzi się jak świeże bułeczki. W sklepie dostępna jest jeszcze czarna wersja tego t-shirtu!

Moda na modal

Czym on jest i dlaczego go uwielbiamy? Atrakcyjność modalu tkwi w jego odporności na uszkodzenia, miękkości i sprężystości. Dlatego strzałem w dziesiątkę było stworzenie kompletu dresowego MOLES&YOU CHARCOAL SET właśnie z tego materiału. Co ciekawe modal pochłania aż o połowę więcej wilgoci niż bawełna i jest przyjazny dla skóry, przez co stanowi jej poważną konkurencję. Produkuje się go z celulozy przy użyciu względnie niewielkiej ilości wody dzięki zastosowaniu nowych technologii, co sprawia, że jest przyjazny środowisku. Jego właściwości idealnie sprawdzają się w odzieży przylegającej do ciała, takiej jak t-shirty. FRECKLED FACE i FRECKLES to koszulki, których design nawiązuje do nazwy marki. Symbolizują nasze drobne niedoskonałości, takie jak piegi i pieprzyki. Marka stara się tym zamanifestować, że warto jest kochać siebie takim, jakim się jest.

Nowe pojęcie luksusu zyskuje na znaczeniu. Aby czerpać w pełni z jego dobrodziejstw warto sięgać po odzież moles&freckles, wykonaną z najwyższą starannością i dbałością o detale. Zmysł dotyku niech wyznacza tę jakość, tak samo jak piegi oznaczają wyjątkowość.