logo
kolekcja Blue Shadow - Nowosciproduktowe.pl-TOP2

Najnowsza kolekcja marki blue shadow


04-03-2021| 11:00| Źródło: blue shadow| Fot: blue shadow

Kobieca, piękna, inspirowana siłami natury – taka jest prezentowana najnowsza kolekcja marki blue shadow. Widoczne w niej połączenie stylu boho z elementami klasycznymi i sportowymi jest odzwierciedleniem zmysłowej i niczym nieskrępowanej radosnej natury kobiety.


Aktualna kolekcja blue shadow łączy w sobie współczesność z naturą, dzikość z delikatnością. Otulające, miękkie płaszcze i swetry, zwiewne, kolorowe sukienki i spódnice, subtelne akcesoria oraz denim stworzą idealną stylizację dla kobiet z głową pełną marzeń i radością w sercu.

We are romantics. We are the new rebels. Projektantki realizują marzenia, rozwijają markę blue shadow i tworzą z pasją dla kobiet, które są niezwykłe i podążają za swoim sercem. W ubraniach blue shadow dostrzeżesz boho charakter i autorskie wykończenia, często tworzone ręcznie aplikacje, dzięki którym każdy projekt jest dopracowany, stworzony z myślą o naszych klientkach, ich potrzebach, samopoczuciu i komforcie.

Klientkom, podobnie jak twórcom kolekcji, nie jest obojętne jak powstają ubrania, dlatego są one projektowane z pasją i szyte w Polsce – a marka zgodnie z zasadami fair trade, dba o wysoką jakość produktów. W blue shadow znajdziesz ubrania w rozmiarach 34-50, dzięki którym każda kobieta uśmiecha się przez cały dzień. Tak jak i twórcy marki uśmiechają się projektując nowe kolekcje.