logo
Kolekcja Monki - Nowosciproduktowe.pl

Monki z odzieżą wizytową na sezon wiosna/lato 2021


12-04-2021| 10:45| Źródło: Monki| Fot: Monki

W kwietniu tego roku marka Monki zaprezentuje nową kolekcję odzieży wizytowej inspirowaną wiosenną energią. Do materiałów z bawełny organicznej oraz haftowanych detali dołączył jaskrawy róż i odważne kwiatowe nadruki. Każdy element zachęca do stworzenia stylizacji, która pozwoli wyrazić własny, niepowtarzalny styl. A więc, niezależnie od tego, co zamierzasz – wystrój się, dla siebie.


Wśród wyróżniających się elementów kolekcji Monki są dopasowane spodnie i eleganckie marynarki, zwiewne sukienki z siateczki, a także krótkie topy jako kluczowy element garderoby. W ramach dopełnienia stylizacji marka oferuje wsuwane sandały i mini torebki z miękkiej wegańskiej skóry.

Monki to marka opowiadająca historie, oferująca świetną modę w konkurencyjnej cenie, starająca się być życzliwa dla świata i wspierać młode kobiety. Odzież dostępna jest w ponad 120 sklepach typu concept store w 20 krajach. Sklep internetowy marki realizuje dostawy do 31 państw Europy, a za pośrednictwem przesyłek międzynarodowych dostarcza swoje artykuły aż do 64 miejsc na świecie. Monki.tmall.com obsługuje rynek chiński oraz sprzedaż hurtową na całym świecie. Monki powstała w 2006 r. i jest samodzielną marką należącą do grupy H&M.

Monki to marka opowiadająca historie, oferująca świetną modę w konkurencyjnej cenie, starająca się być życzliwa dla świata i wspierać młode kobiety. Odzież dostępna jest w ponad 120 sklepach typu concept store w 20 krajach. Sklep internetowy realizuje dostawy do 31 państw Europy, a za pośrednictwem przesyłek międzynarodowych dostarcza swoje artykuły aż do 64 miejsc na świecie. Monki.tmall.com obsługuje rynek chiński oraz sprzedaż hurtową na całym świecie. Monki powstała w 2006 r. i jest samodzielną marką należącą do grupy H&M.