logo
Olejki eteryczne Mind&Mood - Nowosciproduktowe.pl-1

Olejki eteryczne Mind&Mood w wyjątkowej kolekcji od Oriflame


12-10-2020| 01:44| Źródło: Oriflame| Fot: Oriflame

Olejki eteryczne Mind&Mood to nowa linia premium produktów do aromaterapii marki Oriflame. Dzięki wyjątkowym właściwościom oraz zachwycającym zapachom wpływa pozytywnie na funkcjonowanie naszego ciała i umysłu, zapewniając piękno i dobre samopoczucie w ciągu dnia.


Każda z nas codziennie mierzy się z różnymi czynnikami, takimi jak brak czasu, stres czy presja, mogące negatywnie wpływać na nasze życie i relacje z innymi. Bowiem wszystko to, czym otaczamy się każdego dnia, ma wpływ na nasze emocje i samopoczucie. Dlatego warto się o nie zatroszczyć i zainwestować w siebie by codziennie móc się cieszyć wyjątkowymi momentami i w naturalny sposób pomóc sobie w trudniejszych momentach w ciągu dnia. Odpowiedzią mogą być olejki eteryczne Mind&Mood.

Kolekcja Mind&Mood została opracowana na bazie starannie dobranych, naturalnych ekstraktów z roślin, takich jak grejpfrut, lawenda czy drzewo cedrowe. Dodatkowo, skuteczność olejków eterycznych została potwierdzona przez badania neurobiologiczne. Olejki ENERGISE ME, EMPOWER ME, BALANCE ME, RELAX ME zostały stworzone z myślą o czterech najważniejszych momentach dnia, mających wpływ na nasze samopoczucie.

Olejki eteryczne Mind&Mood można wykorzystać na wiele sposobów, aby w pełni cieszyć się ich właściwościami. Oprócz bezpośredniego wdychania olejku by poczuć jego kojący zapach możemy użyć ich do masażu ciała, w domowym dyfuzorze zapachowym lub podczas relaksującej kąpieli po ciężkim dniu. Dodatkowo, olejki występują w dwóch, wygodnych formach – oleju nośnego lub w rolce do stosowania punktowego, np. na nadgarstku.

Swój dzień warto rozpocząć od zaaplikowania olejku z linii ENERGISE ME, która wyzwoli pozytywne emocje, a dodatkowo, dzięki swojej mieszance zapachów, od razu rozbudzi twoje ciało i zmysły na cały nadchodzący dzień.

Po olejek EMPOWER ME warto natomiast sięgnąć przed ważnym spotkaniem, egzaminem czy w chwili zwątpienia. Jego ożywczy zapach bergamotki i drzewa laurowego pozwoli ci uwierzyć w siebie, a także doda otuchy i siły do działania. Kilka kropel zaaplikowane na nadgarstek, głęboki wdech i już wiesz, że dasz radę!

Czasem ciężko jest opanować emocje i znaleźć spokój. Gdy nadejdzie moment przytłoczenia, olejek BALANCE ME pozwoli ci ponownie odzyskać równowagę, a dzięki unikatowej mieszance zapachowej w mig poprawi twoją koncentrację i oczyści umysł z negatywnej energii.

W końcu czas na relaks! Po intensywnym dniu, będąc już w domowym zaciszu, warto sięgnąć po olejek RELAX ME – esencję spokoju zawartą w małej buteleczce. Zapach lawendy i drzewa sandałowego delikatnie ukoi umysł oraz odpręży ciało, co zaowocuje spokojnym snem. Dzięki temu rytuałowi z nową energią i optymizmem zaczniesz nowy dzień.