logo
OPPO Watch - Nowosciproduktowe.pl

OPPO Watch dostępny w przedsprzedaży


02-09-2020| 03:24| Źródło: OPPO| Fot: OPPO

OPPO, producent urządzeń mobilnych, wprowadza na polski rynek stylowy i intuicyjny smartwatch wprost stworzony do bycia idealnym asystentem życia. OPPO Watch, dzięki bogatym funkcjom i wbudowanym aplikacjom, pomoże w organizacji codziennych zadań oraz ułatwi bezproblemowe łączenie obowiązków prywatnych z zawodowymi. Ponadto urządzenie będzie stało na straży dobrego snu oraz pełniło rolę prywatnego trenera personalnego, który przypomni o regularnej aktywności fizycznej. Zegarek OPPO Watch już od dzisiaj można kupić w przedsprzedaży w atrakcyjnych, niższych cenach.


OPPO Watch dostępny jest w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych: 46 mm z ramką wykonaną ze stopu aluminium (seria 6 000) i wyjątkowym wzornictwem w kolorze czarnym oraz złotym, jak również w rozmiarze 41 mm w kolorze czarnym i różowym. Oba modele wyposażone są w system operacyjny Wear OS[1] by Google i wykorzystują do komunikacji moduł WiFi. W późniejszym czasie planowane jest pojawienie się wersji zegarka w rozmiarze 46 mm z eSIM/LTE.

Małe dzieło sztuki, które możesz mieć zawsze przy sobie

Zegarek OPPO Watch jako pierwszy na świecie otrzymał podwójnie zakrzywiony ekran. Urządzenie zostało dopracowane w każdym najmniejszym elemencie, w produkcji zaś zastosowano 19-stopniowy proces polerowania, który zapewnia płynne połączenie aluminiowej kasety z trójwymiarową szybką wyświetlacza. Ponadto zegarek wyposażono w wyrazisty ekran AMOLED, wyświetlający pełną paletę barw DCI-P3, gwarantujący wyjątkowy czysty i wyraźny obraz oraz szeroki kąt widzenia.

OPPO Watch – twój osobisty asystent

Urządzenie zaprojektowano tak, by mogło jak najwierniej służyć swojemu właścicielowi. Dzięki systemowy Wear OS by Google możliwe jest bezproblemowe przełączanie się pomiędzy zadaniami i idealne dopasowanie do rytmu dnia posiadacza gadżetu. Za pomocą zegarka przeprowadzimy rozmowę telefoniczną (jeżeli znajduje się on w zasięgu sparowanego z nim telefonu), natomiast za dotknięciem palca będziemy w stanie uzyskać dostęp do pełnej gamy aplikacji i usług Google, w tym funkcji płatności Google Pay oraz nawigacji Google Maps.

Pomocnik i trener personalny na miarę potrzeb

Smartwatch OPPO to gratka dla osób aktywnych fizycznie – gadżet umożliwia bowiem swoim użytkownikom pełne wykorzystanie spersonalizowanych funkcji treningowych, by mogli osiągać swoje założone, sportowe cele. OPPO Watch posiada także pięć czujników ruchu oraz GPS + GLONASS, co sprawia, iż jest to świetny towarzysz ćwiczeń, który na bieżąco śledzi statystyki aktywności fizycznych. Dzięki funkcji zaawansowanego obserwowania faz snu natomiast szczegółowo dokumentuje on stan organizmu w nocy.

Zero ograniczeń

Z OPPO Watch o nic nie musisz się martwić. Dzięki nowoczesnym zastosowaniom i funkcji inteligentnego zarządzania mocą, bateria zegarka 46 mm działa nawet do 36 godzin, natomiast w trybie oszczędzania energii żywotność ogniwa może sięgać nawet 21 dni. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi z dwoma procesorami idealnie dobierzemy parametry wydajności i niskiego zużycia baterii tak, by nie zwalniać tempa i być ciągle w kontakcie ze światem. Błyskawiczne zasilenie urządzenia zapewni zaś funkcja szybkiego ładowania VOOC.

OPPO Watch jest dostępny w ofercie sieci komórkowych T-Mobile i Orange (oba rozmiary) oraz u partnerów detalicznych OPPO, t.j.: MediaMarkt, Media Expert, RTV Euro AGD, x-kom i strefie marki na Allegro. W ramach przedsprzedaży dostępna będzie także obiecana wcześniej złota, 46 mm wersja urządzenia. Zegarki OPPO będą dostępne od 31 sierpnia do 6 września br. w promocyjnych cenach: 1149 za wersję 46 mm i 899 za wersję 41 mm. Oferta obowiązywać będzie we wszystkich kanałach sprzedaży.