logo
Pasztety warzywne - Nowosciproduktowe.pl-1

Pasztety warzywne Dziarskie Jarskie ZM Pekpol z licencją V-Label


16-02-2021| 10:10| Źródło: ZM Pekpol Ostrołęka| Fot: ZM Pekpol Ostrołęka

Pasztety warzywne z linii Dziarskie Jarskie są teraz dostępne z certyfikatem V-Label – znakiem jakości dla wegańskich i wegetariańskich produktów. To oznaczenie na opakowaniu ułatwia klientom wybór produktów, pozbawionych składników pochodzenia zwierzęcego, pozwalając im szybko rozpoznać produkty wegańskie i wegetariańskie.


Symbolem V-Label zostały oznaczone wszystkie pasztety warzywne z linii Dziarskie Jarskie: trzy paszteciki w wersji mini: z cieciorki, z soczewicy, z czerwonej fasoli oraz cztery pasztety pieczone: z brokułami, z żurawiną, z selerem oraz z marchwią i soczewicą. Pasztety warzywne z linii Dziarskie Jarskie są przygotowywane ze świeżych warzyw i nie zawierają żadnych substancji konserwujących, wzmacniaczy smaku i sztucznych barwników. To propozycja dla wegetarian i wszystkich, którzy chcą urozmaicić swój codzienny jadłospis o produkty roślinne.

Nasze produkty przeszły pozytywnie proces weryfikacji i uzyskały licencję V-Label, która potwierdza jakość wegańskich i wegetariańskich produktów. Taki znak na opakowaniu pomaga klientom przy wyborze produktów, pozbawionych składników pochodzenia zwierzęcego. Dzięki niemu mogą szybko i jednoznacznie rozpoznać produkty wegańskie i wegetariańskie – mówi Małgorzata Wódkiewicz, Kierownik Marketingu ZM Pekpol Ostrołęka.

Znak V-Label jest uznaną i chronioną na arenie międzynarodowej marką. Szczegółowe procedury pozyskiwania praw do znaku, jednolite kryteria oraz regularne kontrole produktów, objętych tym symbolem w trakcie jego użytkowania sprawiają, że certyfikat V-Label jest w skali europejskiej unikalnym znakiem jakości w kategorii produktów dla wegetarian i wegan.

ZM Pekpol Ostrołęka” to producent wysokiej jakości wyrobów mięsnych, będący na polskim rynku ponad 45 lat i prowadząvy aktywność zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą. Firma eksportuje swoje produkty do takich krajów jak: Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Litwa, Łotwa, Estonia i innych. Gama wyrobów jest bardzo szeroka: wędzonki, kiełbasy cienkie, wędliny podrobowe oraz wyroby blokowe. Sztandarowym produktem są parówki „Paryżanki”, które już po raz trzeci zdobyły laur konsumenta NAJLEPSZE W POLSCE. ZM „Pekpol Ostrołęka” wciąż rozszerza ofertę, dostosowując ją do potrzeb rynku, unowocześnia linie produkcyjne, wprowadzając nowe technologie.