logo
Wafle ryżowe Fir Vege Sonko

Wafle ryżowe SONKO – pierwsze w ofercie z warzywami „Fit Vege”


16-09-2020| 02:10| Źródło: SONKO| Fot: SONKO

Firma SONKO wprowadza jedyne w swoim rodzaju wafle ryżowe z warzywami „Fit Vege”. Wafle to doskonała propozycja na wiosnę. Lekkie, bo tylko 25 kalorii w waflach ryżowych Fit Vege z czerwoną soczewicą i suszonym pomidorem. 26 kalorii jest również w waflach ryżowych Fit Vege z zielonym groszkiem i jarmużem. Bogate w minerały pochodzenia roślinnego, sprawdzą się jako przekąska między posiłkami. Mogą być bazą dla szybkiej kanapki z pastą lub humusem.


Nowe wafle ryżowe SONKO „Fit Vege” to propozycja dla osób szukających zdrowych i lekkich produktów o niebanalnym smaku, przy tym bogatych w wartościowe składniki odżywcze. Delikatne, chrupiące wafle powstały z połączenia warzyw i ziaren ryżu. Dostępne są dwa warianty wafli: z czerwoną soczewicą i suszonym pomidorem z zielonym groszkiem i jarmużem. Pomidor jest źródłem likopenu, a soczewica – białka. Z kolei jarmuż i zielony groszek to naturalne skarbnice witamin, wapnia i magnezu. Głównym składnikiem obu produktów jest ryż brązowy, który zawiera węglowodany złożone i jest bogaty w błonnik pokarmowy.

Dla zwolenników diety wegańskiej

Jako że ryż brązowy nie zawiera glutenu, wafle są świetną alternatywą dla osób będących na diecie bezglutenowej. Nowa propozycja od SONKO z pewnością rozszerzy asortyment produktów również dla zwolenników diety wegańskiej. Wafle ryżowe z warzywami SONKO idealnie sprawdzą się jako przekąska między posiłkami. To także dobra baza do tworzenia kanapek na słono i na słodko. Jeden wafel „Fit Vege” z czerwoną soczewicą i suszonym pomidorem ma jedynie 25 kalorii. A jego kolega z zielonym groszkiem i jarmużem 26 kalorii, co łatwo pozwala kontrolować ich spożycie.

Nowe, warzywne wafle ryżowe od SONKO są kolejną propozycją w tym segmencie rynku spożywczego. Podsumowując, produkt ten ugruntowuje pozycję SONKO jako lidera w kategorii wafli ryżowych w Polsce.