logo

Kurtki puchowe i płaszcze Save The Duck


28-01-2021| 09:38| Źródło: Save The Duck| Fot: Save The Duck

Ubierając kurtki puchowe lub zimowe płaszcze marki Save The Duck, przez zimne miesiące można przejść obronną ręką, nie tracąc poczucia stylu i pogody ducha, a przy tym pielęgnować własne wartości.


Historia marki zaczęła się w 1914 roku, od jednego krawca, który zafascynował się materiałem o wodoodpornych właściwościach. Dziś firma produkuje kurtki i płaszcze, wyróżniające się nadzwyczajną starannością wykonania, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Save The Duck to symbol jakości i dobrego smaku. Kolorowe kurtki puchowe oraz bezrękawniki są dobitnym dowodem na to, że nawet gdy temperatura znacznie spadnie, nadal możemy wyglądać i czuć się dobrze.

Kurtki puchowe, a ekologiczne materiały

Ograniczenie produktów pochodzenia zwierzęcego to niebywałe wyzwanie dla współczesnej mody. Save The Duck to marka słynąca z produkcji wyjątkowych kurtek wypełnionych wegańskim puchem. Są bardzo lekkie i charakteryzują się tym, że możesz je zwinąć i z łatwością pomieścić w torbie albo w plecaku. Warto pamiętać o tym, że materiał jest przyjazny alergikom.Powodem tak dużej popularności okryć wierzchnich tworzonych przez firmę są również mocne, wodoodporne materiały.

Zimowa moda dla kobiet i mężczyzn

Marka Save The Duck dostępna w sklepie Visciola Fashion produkuje stylowe kurtki, płaszcze i bezrękawniki zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Intensywne, żywe kolory i ciekawe fasony to znak charakterystyczny marki. Miłośnicy stylu vintage również znajdą coś dla siebie. Długi damski płaszcz to kwintesencja retro mody i gwarancja ciepła i komfortu. Wodoodporne, oddychające materiały pozwalają czuć się i wyglądać dobrze nawet podczas wyjątkowo niskich temperatur. Podczas cieplejszych dni warto postawić na bezrękawnik w kolorze czerwieni.

Oryginalna kolorystyka i modne fasony

Zimowe miesiące to prawdziwe wyzwanie dla fanów mody. Niesprzyjające warunki atmosferyczne nie są jednak barierą nie do pokonania. Wśród propozycji marki można znaleźć kurtki puchowe i płaszcze zarówno w stylu sportowym, jak i eleganckim, co sprawia, że z łatwością da się je połączyć z dowolnym outfitem, a zimowa moda przestaje być wielkim wyzwaniem. Do tego w ofercie znajdziesz ciepłe i żywe kolory, które sprawią, że te najbardziej ponure miesiące w roku zyskają trochę blasku.