logo
Promocja Samsung - Nowosciproduktowe.pl-1

Promocja Samsung – smartfon Galaxy S20 FE przy zakupie sprzętu AGD


20-01-2021| 01:40| Źródło: Samsung| Fot: Samsung

Coraz częściej wybieramy urządzenia smart AGD, które zapewniają intuicyjną obsługę i sprawiają, że obowiązki domowe stają się łatwiejsze i wygodniejsze. Z myślą o wygodzie użytkownika, smart urządzenia AGD od Samsung rekomendują spersonalizowane ustawienia, komunikują się ze sobą, a także umożliwia zdalną obsługę za pomocą smartfona. Takie są najnowsze pralki i suszarki, dzięki którym pranie i suszenie ubrań jest szybkie, proste i skuteczne, a obsługa intuicyjna. Aktualna promocja Samsung obejmuje kilka różnych urządzeń marki.


Promocja Samsung – dokonaj zakupu i odbierz prezenty!

Promocja Samsung obowiązuje przy zakupie wybranego zestawu złożonego z pralki i suszarki Samsung. Dokonując zakupu takiego zestawu odbierzesz wyjątkowy prezent – smartfon Galaxy S20 FE lub Galaxy A51. Aby wziąć udział w promocji należy kupić zestaw urządzeń objętych promocją, zostawić opinię na temat urządzeń na www marki, stronie sklepu, w którym zestaw został kupiony lub na stronie porównywarki cenowej z hasztagiem #zestawdobrzepołaczony i zarejestrować w ciągu 14 dni od dokonania transakcji. Promocja trwa do 28.02.2021 roku lub do wyczerpania puli nagród.

Przy zakupie pralki, pralko-suszarki lub suszarki Samsung w okresie promocyjnym otrzymasz w prezencie praktyczny i elegancki kosz holenderskiej marki Brabantia . Zostaw recenzję o zakupionym produkcie (z hasztagiem #Wnajlepszymporządku) na www.samsung.pl, stronie sklepu lub na stronie porównywarki cenowej. Ostatnim krokiem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie opinia-wnajlepszymporzadku.pl w terminie 14 dni od daty zakupu. Promocja trwa do 31.01.2021 roku lub do wyczerpania zapasów/czy puli nagród?

Wygodne sterowanie urządzeniami ze smartfona

Najnowsze pralki i suszarki Samsung AI Control powstały po to, aby usprawnić codzienne obowiązki. Urządzenia wyposażone są w innowacyjny panel AI Control, który zapamiętuje preferencje użytkownika, by personalizować parametry prania i suszenia. Pralka łączy się z suszarką i na podstawie wybranego programu prania sugeruje odpowiedni program suszenia. Dzięki temu zawsze mamy pewność, że program suszenia został odpowiednio dobrany do pranych tkanin. Urządzenia są jednocześnie dopasowane do siebie pod kątem designu. Razem tworzą idealny zestaw, który sprawi, że ubrania szybciej trafią do szafy czyste i pachnące. Dzięki suszarce i funkcji „Bez zagnieceń” ograniczysz konieczność prasowania oraz będziesz cieszyć się większym porządkiem i przestrzenią wolną od widoku suszących się ubrań. Ponadto, po połączeniu pralki lub i suszarki z aplikacją SmartThings możesz nimi sterować za pomocą smartfona. Z dowolnego miejsca włączysz i wyłączysz urządzenie, a także wybierzesz odpowiedni program czy zaplanujesz harmonogram prania. Uruchamiając aplikację na wyjątkowym smartfonie Samsung Galaxy S20 FE, naszym zdaniem planowanie prania stanie się prawdziwą przyjemnością.

Ochrona delikatnych tkanin

W każdej szafie znajdują się rzeczy wykonane różnych tkanin, także bardzo delikatnych. Pranie w wysokich temperaturach może powodować szybsze zniszczenie materiału i blaknięcie kolorów, większość delikatnych tkanin – jak wełna – powinno prać się maksymalnie w 30 stopniach Celsjusza. Co zrobić, kiedy chcemy usunąć trudną plamę lub zależy nam na jak najdłuższym życiu ulubionych ubrań? Rozwiązaniem tego problemu jest wyjątkowa technologia EcoBubble™ od Samsung, która pozwala na skuteczne pranie tkanin w niskich temperaturach. Na czym polega jej działanie? Generator łączy detergent, powietrze i wodę jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania tworząc aktywną pianę, która wnika w głąb tkaniny umożliwiając skutecznie, a zarazem energooszczędne, usuwanie z niej zanieczyszczeń już w 15 stopniach Celsjusza. Tym samym technologia EcoBubble™ pomaga przedłużyć życie ubrań, które nawet po wielu praniach zachowują swój pierwotny kształt i perfekcyjny kolor.

Przejmij kontrolę nad porządkiem w domu

Zapomnij o standardowej, zajmującej miejsce, suszarce rozstawionej w łazience lub w salonie i uporczywych zagnieceniach powstałych od sznurka. Dzięki innowacyjnym technologiom w pralko-suszarkach i suszarkach Samsung możesz zupełnie ominąć ten etap, a także ograniczyć konieczność prasowania i zyskać więcej czasu dla siebie oraz bliskich. Ubrania po wyjęciu z suszarki są gotowe do włożenia do szafy lub założenia, miękkie i przyjemne w dotyku. Dzięki technologii OptimalDry™ od Samsung, suszenie w suszarkach Samsung jest bezpieczne i ekologiczne. Ten inteligentny system suszenia wyposażony jest w czujniki wilgoci, temperatury i poziomu zabrudzenia wymiennika ciepła. By zapewnić najlepsze rezultaty, na bieżąco dostosowuje czas suszenia, chroniąc ubrania przed zniszczeniem i oszczędzając energię.