logo
Wojtek Sokół, raper z telefonem Samsung

Samsung Galaxy S20 Ultra i Wojtek Sokół. Zobacz koniecznie ten mix!


30-04-2020| 09:28

PaSamsung Electronics Polska i Wojtek Sokół ponownie łączą kreatywne siły. W najnowszej kampanii Zmień Spojrzenie, promującej smartfon Galaxy S20 Ultra zachęcają do uchwycenia otaczającego nas świata z zupełnie innej perspektywy i udowadnia, że aparat w smartfonie to doskonałe narzędzie… do opowiadania historii.

W ramach kampanii Zmień Spojrzenie Samsung wraz z Wojtkiem Sokołem zachęca do indywidualnego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość przez obiektywy Galaxy S20 Ultra. Możliwości techniczne aparatu połączone z pierwiastkiem indywidualizmu, sprawiają, że zwykłe zdjęcia nabierają nowego znaczenia i tworzą pewną opowieść. Z pewnością w kampanii spojrzymy na świat z perspektywy Sokoła, który po raz kolejny zaskoczy kreatywnością. Pokaże, że niesamowite narracje można tworzyć również za pomocą zdjęć wykonanych smartfonem.

Galaxy S20 Ultra, najnowszy flagowiec firmy Samsung, wyróżnia się zaawansowanymi funkcjami fotograficznymi. Dzięki matrycy 108MP oraz nawet 100x zoomowi, urządzenie otwiera zupełnie nowe możliwości w zakresie mobilnej fotografii. Godne uwagi są również zaawansowane podzespoły, które współgrają ze sztuczną inteligencją. Doskonałym tego przykładem jest funkcja Jedno Ujęcie. Na podstawie jednego ujęcia potrafi stworzyć kilkanaście różnych kompozycji do wyboru. Smartfon docenią też miłośnicy ruchomych obrazków, a to za sprawą wideo w 8K oraz możliwości zapisania klatki z nagrania jako zdjęcia 33MP.

Wojtek Sokół siedzi na ławce
Najnowsza kampania telefonu Galaxy S20 Ultra z udziałem Wojtka Sokoła

Dlatego w kampanii, wspomniane funkcje zostaną połączone ze znakami firmowymi Wojtka Sokoła. W związku z tym ceni go zarówno branża, jak i fani. Są to, godne uwagi: autentyczność, kreatywność i niezwykły talent do tworzenia narracji. Po ponad 20 latach obecności na polskiej scenie muzycznej wiele z tekstów Nocnego Narratora weszło na stałe do języka powszechnego. Z opowiadania historii Wojtek Sokół uczynił swoją wizytówkę.

Efektem tej współpracy będą m.in. 3 historie, które Sokół, jako narrator, spuentuje w charakterystyczny dla siebie sposób. Reasumując, materiały będzie można zobaczyć w mediach społecznościowych marki: na kanale YouTube oraz na fanpage’u firmy. Pierwszy film jest już dostępny i z pewnością robi dobre wrażenie.

1 odcinek kampanii telefonu Samsung Galaxy S20 Ultra z udziałem Wojtka Sokoła

Jak wam się podoba mix smartfona Samsung Galaxy S20 i udziału Wojtka Sokoła?