logo
zamki tedee

Przetestuj zamki tedee w iSpocie


08-09-2020| 12:48

Inteligentny zamek to rozwiązanie, które zapewnia wygodę i bezpieczeństwo domu. Jednak wielu potencjalnie zainteresowanych klientów martwi się, że jego obsługa może być skomplikowana. Teraz mogą samemu wypróbować jego działanie w praktyce i przekonać się, że sterowanie zamkiem za pomocą smartfona jest proste! Zamki tedee są bowiem dostępne w sklepach stacjonarnych iSpot w 8 największych galeriach handlowych.

Zamki tedee to najnowocześniejszy produkt tego typu, który został stworzony przez specjalistów IT firmy Predica oraz inżynierów firmy GERDA. Umożliwia on otwieranie i zamykanie drzwi za pomocą smartfona oraz udostępnianie kluczy swojej rodzinie i znajomym za pomocą aplikacji mobilnej.

Przetestuj to na własne oczy

Osoby zainteresowane takim rozwiązaniem mogą przetestować zamek w sklepie, dopytać o szczegóły i skorzystać z rady eksperta zanim zdecydują się na jego montaż w swoim domu. Zamek tedee dostępny jest już w 8 iSpotach – w Gdyni, Katowicach, Poznaniu i w Warszawie. W przyszłości marka planuje umieścić swój zamek we wszystkich sklepach stacjonarnych sieci salonów firmy Apple.

W ramach kooperacji pragniemy dotrzeć do jeszcze większej grupy klientów, a tym samym otworzyć Polaków na innowacje. Pokazać im, że tego typu rozwiązania gwarantują ogromny komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Osoby, które do tej pory nie miały do czynienia ze smart lockami będą mogły przekonać się, jak prosty w obsłudze jest nasz produkt oraz ocenić nowoczesny, minimalistyczny design zamka, wyróżniający go na tle konkurencyjnych rozwiązań

– twierdzi Paweł Kasprzak Head of Marketing tedee.

zamki tedee 2

Pojawienie się smart locków tedee w sklepach stacjonarnych iSpot to świetna wiadomość dla miłośników innowacji i nowoczesnych rozwiązań. Warto zobaczyć produkt w świecie offline, zanim zamówimy go przez internet.

Inteligentne zamki tedee można obecnie obejrzeć i przetestować w następujących iSpotach:

  • Gdynia, iSpot Riviera
  • Katowice, iSpot Silesia
  • Poznań, iSpot Stary Browar
  • Warszawa, iSpot Arkadia
  • Blue City, Warszawa
  • iSpot Galeria Mokotów, Warszawa
  • iSpot Sadyba Best Mall
  • Warszawa, Złote Tarasy

Więcej informacji o centrach handlowych, znajdziesz tutaj

tedee to połączenie dwóch światów: nowoczesnych technologii i klasycznej mechaniki. To polski producent najnowocześniejszych na świecie inteligentnych zamków do drzwi, z siedzibą w Warszawie, założony w 2017 roku. Tworzy go zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem w IoT oraz inżynierowie firmy GERDA, lidera wśród producentów zabezpieczeń. Pierwszym produktem marki jest inteligentny zamek – najmniejszy, najmocniejszy i najszybszy jaki dotychczas zaprojektowano. Łączy najnowsze technologie i legendarną jakość, gwarantowaną przez firmę GERDA. Dzięki inteligentnemu zamkowi tedee możesz otwierać i zamykać drzwi za pomocą smartfona. Udostępnić można również klucze bliskim, choćby z drugiego końca świata.