logo
Smartfon, Samsung, Galaxy A31

Samsung Galaxy A31 – poznaj nowy smartfon


27-07-2020| 01:42

Zaprezentowany został nowy smartfon Samsung Galaxy A31, wyposażony w wielofunkcyjny poczwórny aparat, duży wyświetlacz Infinity-U i potężną baterię o pojemności 5000 mAh, która zapewnia zapas energii na długi czas. Wraz z tym modelem firma wprowadza do popularnej serii Galaxy A szereg innowacyjnych funkcji premium w przystępnej cenie.


Duży, olśniewający ekran

Duży 6,4-calowy wyświetlacz Super AMOLED Infinity-U w Galaxy A31 pozwala na wygodne przeglądanie treści, niezależnie od tego, czy są to ulubione filmy, gry czy transmisje na żywo. Obudowa o grubości zaledwie 8,6 mm oraz wąskie ramki sprawiają, że pomimo rozmiaru ekranu, smartfon bez problemu mieści się w dłoni.

Uchwyć jeszcze więcej wielofunkcyjnym aparatem

Galaxy A31 oferuje wszechstronny i wielofunkcyjny zestaw aparatów. Główny, o rozdzielczości 48MP, zapewnia szczegółowe i wyraziste zdjęcia oraz filmy. Szerokokątny aparat 8MP z polem widzenia 123 stopni pozwala uchwycić jeszcze więcej otaczającego nas świata, a kamera makro 5MP umożliwia wykonanie wyostrzonych zbliżeń. Aparat przedni o rozdzielczości 20MP pozwoli zrobić świetnej jakości selfie. Co więcej, wykorzystując kamerę głębi 5MP i funkcję Live Focus użytkownicy mogą zrobić zdjęcia z artystycznym efektem rozmytego tła.

Samsung Galaxy A31 – moc, która nie gaśnie przez cały dzień

Dostępna w Galaxy A31 bateria o pojemności 5000 mAh zapewnia odpowiednią moc, którą można wykorzystać do przesyłania strumieniowego, udostępniania oraz mobilnych rozgrywek. Dzięki wsparciu dla szybkiego ładowania o mocy 15W, nawet 30-minutowe, ładowanie sprawia, że smartfon będzie działał nieprzerwanie przez cały dzień. Galaxy A31 został wyposażony w zaawansowany, ośmiordzeniowy procesor, 4 GB pamięci RAM, a także technologię AI Powered Game Booster. Ponadto dysponuje 64 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o maksymalnie 512 GB.

Wyjątkowa ochrona dla każdego

Galaxy A31 już od pierwszego uruchomienia jest chroniony przez Samsung Knox, kompleksowy system zabezpieczeń, działający na poziomie oprogramowania oraz podzespołów. Samsung Knox wspiera dodatkowo skaner linii papilarnych w ekranie zapewniając zaawansowane uwierzytelnianie biometryczne.

Dostępność

Samsung Galaxy A31 będzie dostępny od lipca w kolorach Prism Crush Black oraz Prism Crush Blue.

Specyfikacja Samsung Galaxy A31:

Wyświetlacz[1] 6,4-calowy FHD+ (1080X2400), SUPER AMOLED Infinity-U
Aparat [Tylny]
Szerokokątny: 48 MP (F2.0)
Ultraszerokokątny: 8 MP (F2.2)
Głębi : 5 MP (F2.4)
Makro: 5 MP (F2.4)
[Przedni]
20 MP, F2.2
Wymiary: 159,3 x 73,1 x 8,6 mm
Procesor: Octa-core, Mediatek MTK6768 (Dual 2,0 GHz + Hexa 1,7 GHz)
Pamięć[2] RAM: 4 GB
ROM: 64 GB
Obsługa kart micro SD do 512 GB
Bateria[3]: 5000 mAh (typowa)
Szybkie ładowanie 15 W
Uwierzytelnienie biometryczne Skaner linii papilarnych
Funkcja rozpoznawania twarzy
Kolor[4]: Prism Crush Black, Prism Crush Blue


  • [1] Wymiary mierzone po przekątnej ekranu w pełnym prostokącie bez uwzględnienia zaokrąglonych rogów. Faktyczny rozmiar wyświetlacza jest nieco mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi i umieszczony w telefonie otwór aparatu.
  • [2] Pamięć RAM może się różnić w zależności od kraju.
  • [3] Wartość typowa uzyskana w badaniach w niezależnym laboratorium. Nominalna (minimalna) pojemność jest mniejsza.
  • [4] Dostępność może różnić się w zależności od kraju.