logo
Samsung Jet - Nowosciproduktowe.pl

Samsung Jet – dobry, bezprzewodowy odkurzacz dla alergików


19-05-2021| 12:30| Źródło: Samsung| Fot: Samsung

Alergia na takie czynniki jak roztocza kurzu domowego, sierść zwierząt domowych czy pyłki drzew skutecznie potrafi uprzykrzyć życie, szczególnie w okresie wiosennym. Wybór właściwego odkurzacza, takiego jak Samsung Jet z wielowarstwowym systemem filtracji, pozwoli przynieść ulgę cierpiącym na uczulenia domownikom.


W przypadku uczulenia na pyłki, kurz, czy sierść zwierząt ważne jest to, aby podczas sprzątania korzystać z odkurzacza ze skutecznymi filtrami, które zatrzymają szkodliwe cząsteczki wewnątrz nie pozwalając im się wydostać ponownie do powietrza, którym oddychamy. Odkurzacz Samsung Jet to bezprzewodowe urządzenie o wysokiej mocy aż do 550 W. Wielowarstwowy system filtracji w odkurzaczu Samsung Jet™ wyłapuje aż do 99,999% mikrocząsteczek kurzu i alergenów nie pozwalając im wydostać się na zewnątrz.

Samsung Jet posiada certyfikaty SLG oraz BAF potwierdzające jego skuteczność w usuwaniu większości cząsteczek o wielkości 0,3~10 mikrometrów. To oznacza, że mieszkanie będzie miejscem bezpiecznym i zdrowym.

Do odkurzacza bezprzewodowego Samsung Jet dołączone są akcesoria w postaci szczotki Soft Action oraz Turbo, które dostosowane zostały do różnych rodzajów podłóg. Specjalnie zaprojektowana elektroszczotka Soft Action Brush posiada antystatyczne włosie, które skutecznie zbiera wszelkie zabrudzenia z parkietów, paneli i podłóg twardych. Z kolei turbo elektroszczotka idealnie sprawdzi się na dywanach, wykładzinach i skutecznie odkurzy z nich nawet sierść zwierząt. Dzięki zastosowanej w szczotkach obrotowej głowicy 180° odkurzacz prowadzi się z lekkością, docierając do każdego zakamarka mieszkania.

Całość uzupełniają precyzyjne akcesoria takie jak mini elektroszczotka, szczotka z miękkim włosiem, szczelinówka czy szczotka elastyczna umożliwiające dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Co więcej, w każdej chwili możemy zamienić odkurzacz pionowy Samsung Jet w wygodny i skuteczny odkurzacz ręczny.
Wygoda podczas pracy i czyszczenia

System higienicznego opróżniania pojemnika na zanieczyszczenia w bezprzewodowym odkurzaczu Samsung Jet zapewnia dodatkową ochronę dla alergików. Wystarczy odłączyć pojemnik i umieścić go w stacji czyszczącej Clean Station, która automatycznie usunie jego zwartość. Stacja Clean Station posiada hermetyczną konstrukcję umożliwiającą uwalnianie 400 razy mniej kurzu w porównaniu do standardowych worków. Kontakt z alergenami zostaje więc ograniczony do minimum. Odkurzacz Samsung Jet wyposażony jest w wydajną baterię, która zapewnia aż do 60 minut pracy urządzenia.