logo
Born2Be z kolekcją Simple Life - Nowosciproduktowe.pl

Simple Life od Born2Be


25-05-2021| 09:30| Źródło: Born2Be| Fot: Born2Be

Odradzająca się fascynacja naturą stała się inspiracją do stworzenia kampanii Simple Life marki Born2be, która propaguje życie z dala od zgiełku miasta. Przyjrzenie się sobie i swoim potrzebom stało się fundamentalną wartością, która w aktualnej rzeczywistości nabiera jeszcze większego znaczenia.


Najnowsza kampania Simple Life marki Born2be skupia się na odnalezieniu spokoju i harmonii w pandemicznej rzeczywistości, które jak się okazuje są tuż obok. Ta idea ma łączyć ludzi, kreować przestrzeń komunikacji, a także pozwolić im zreflektować się nad tym, co ważne tu i teraz. Wiosenno-letnia kolekcja Born2be to głównie inspiracja naturą, ale również pokazanie zależności między modą, przyrodą a aktualnymi wydarzeniami. Motyw przynależności do natury jest więc tu kluczowym aspektem.

Powrót na łono natury to zwiewna, ale utrzymana w jednej palecie kolorystycznej garderoba. Nie brak tu ciepłych kolorów ziemi oraz denimu. Damska kolekcja składa się z delikatnej garderoby, przykuwającej uwagę kolorami ziemi oraz ultra modną kratą. Dodatkowo marka wykorzystała motyw przeciwieństw, łącząc lekkie tkaniny z oversizowymi elementami, tworząc tym samym mocne, charakterystyczne stylizacje jak w przypadku denimowych stylizacji. Born2be na ten sezon proponuje m.in. koronkowe espadryle, tenisówki oraz eleganckie czółenka. Damskie kroje połączone w palecie neutralnych barw pozwoliły na niepowtarzalną kompozycję outfitów inspirowanych naturą.

Kolekcje dla mężczyzn charakteryzują kroje w swobodnych i komfortowych stylizacjach. Ciepła, neutralna kolorystyka nadaje garderobie nieco miejskiego luzu. Całość uzupełniona jest o propozycje męskich tenisówek- pasujących niemal do każdej stylizacji.