logo
Stacja ładująca HAMA - Nowosciproduktowe.pl-1

Stacja ładująca HAMA naładuje aż cztery urządzenia jednocześnie


19-10-2020| 02:58| Źródło: HAMA| Fot: HAMA

Na rynku pojawiła się stacja ładująca HAMA o mocy 65 W, zaopatrzona w dwa gniazda USB-A i dwa USB-C. Wyposażono ją w najnowsze technologie Qualcomm Quick Charge 3.0 i Power Delivery, znacznie przyspieszające proces zasilania i umożliwiające ładowanie sprzętu różnego rodzaju.


Urządzeń wymagających ładowania przybywa nam w codziennym życiu prywatnym i zawodowym wprost lawinowo, stąd łatwo się w tym gąszczu elektroniki pogubić. Dlatego ofertę produktów niemieckiego producenta zasiliła stacja ładująca HAMA z aż czterema wejściami USB – dwoma typu A i dwoma obustronnymi typu C. Teraz dzięki takiemu rozwiązaniu można ładować kilka urządzeń naraz.

Ładowarka sieciowa od firmy HAMA o maksymalnej mocy 65 W została wyposażona w dwie technologie szybkiego ładowania, będące koniecznością jeśli potrzebujemy szybkiego i sprawnego zasilania energią – Qualcomm Quick Charge w wersji 3.0 i Power Delivery. Pierwsza z nich pozwala nawet na czterokrotnie szybsze ładowanie podłączonego urządzenia w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań, zaś „przypisana” do złącza USB-C Power Delivery gwarantuje możliwie najszybsze i zarazem w pełni bezpieczne ładowanie dzięki indywidualnemu dopasowaniu natężenia i napięcia prądu.

Stacja ładująca HAMA automatycznie rozpoznaje podłączone urządzenie i dopasowuje się do jego potrzeb. Efektem jest oszczędna eksploatacja baterii np. podłączonego smartfona i wydłużenie jej żywotności. Co więcej, w urządzeniu zastosowano zabezpieczenia przed nadmiernym naładowaniem, przepięciem oraz zwarciem. Nie dopuszczą one do uszkodzenia akumulatora, mogącego skutkować nawet jego wybuchem.

Warto też zwrócić uwagę na przyłącze sieciowe na poziomie 100-240 V, odpowiednie do użytku na całym świecie – w połączeniu z krajowym adapterem. Docelowy kraj podróży nie ma więc znaczenia. Długość kabla stacji ładującej wynosi 1,2 m. Sprzedawana jest w komplecie z praktyczną podstawką. Niewiążącą cenę detaliczną tej nowości ustalono na poziomie 149 zł.