logo
Samsung Galaxy A42 5G - Nowosciproduktowe.pl-1

Samsung Galaxy A42 5G – najbardziej przystępny cenowo smartfon 5G


14-10-2020| 08:30| Źródło: Samsung| Fot: Samsung

Firma Samsung Electronics zaprezentowała Galaxy A42 5G, najbardziej przystępny cenowo smartfon 5G w swoim portfolio. Urządzenie oferuje funkcje i innowacje, których oczekują użytkownicy serii Galaxy A. Samsung Galaxy A42 5G wyposażono w wielofunkcyjny poczwórny aparat, wytrzymałą baterię z możliwością szybkiego ładowania i wyświetlacz Infinity-U.


Dzięki technologii 5G, Samsung Galaxy A42 5G jest gotowy, by zapewnić hiper-szybki streaming i pobieranie danych. Niezależnie od tego, czy gramy w gry mobilne, czy prowadzimy transmisję treści na żywo w rozdzielczości 4K, superszybka łączność zapewnia mniej opóźnień i doskonałą wydajność. Mierzący 6,6” wyświetlacz Infinity-U HD Super AMOLED zapewnia niemal kinową jakość obrazu. Z kolei szybko ładująca się bateria o mocy 5000 mAh umożliwia jeszcze dłuższe oglądanie, granie i przeglądanie treści.

Z tyłu smartfonu umieszczono warstwowy wzór, stanowiący nowoczesne wykończenie wysokiej jakości. Ergonomiczny design i zaokrąglone brzegi sprawiają natomiast, że smartfon wygodnie leży w dłoni. Urządzenie jest dostępne w trzech wpadających w oko kolorach: czarnym, białym i szarym.

Galaxy A42 5G wyposażono w wielofunkcyjny aparat, który sprawia, że robienie zdjęć i nagrywanie filmów jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Aparaty: główny 48 MP i ultraszerokokątny 8 MP umożliwiają rejestrację zapierających dech ujęć krajobrazu, z kolei aparaty makro 5 MP i głębi 5 MP pozwalają uchwycić najdrobniejsze nawet detale obiektów fotografowanych z bliska, dają także możliwość rozmycia tła. Z przodu smartfonu umieszczono natomiast aparat 20 MP, który oferuje zupełnie nową jakość selfie, a także zapewnia krystalicznie czysty obraz podczas wideorozmów.

Dzięki 128 GB pamięci wewnętrznej, 4 GB RAM i obsłudze kart microSD o pojemności do 1 TB będziesz mógł rejestrować zdjęcia i filmy, nie martwiąc się o to, że w telefonie mogłoby zabraknąć miejsca na ich przechowywanie. Galaxy A42 5G będzie dostępny w Polsce w połowie listopada.