logo
SuperShake Oriflame - Nowosciproduktowe.pl

SuperShake od Oriflame – przywitaj kolejny rok z nową energią


29-12-2020| 09:55| Źródło: Oriflame| Fot: Oriflame

Szukasz noworocznych inspiracji do zmian? Postaw na metamorfozę z Oriflame! Szwedzka marka do swojej oferty wprowadza nowatorski produkt spożywczy zastępujący posiłek – SuperShake.


SuperShake Oriflame znajdziemy w dwóch wersjach: o słodkim smaku czekolady lub subtelnej wanilii. Koktajl doda ci pozytywnej energii, a widoczne efekty tylko dodatkowo pobudzą twoją motywację. Poczuj przypływ sil witalnych i ciesz się piękna sylwetką!

Nowy rok to idealny moment na zrealizowanie swoich postanowień. Jednym z najpopularniejszych jest utrzymanie dobrej kondycji. Jednak w ostatnim czasie siedzący tryb życia wpłynął na niższy poziom aktywności fizycznej. Dlatego marka Oriflame prezentuje SuperShake stworzony z myślą o osobach chcących jak najdłużej cieszyć się dobrym zdrowiem oraz wyglądem. Projekt z linii Wellness łączy w sobie wyjątkowe zalety, w tym bogate walory smakowe (czekolada lub wanilia), będąc jednocześnie odpowiednim produktem także dla wegan. Dostępny w poręcznej postaci proszku, który łatwo przygotować, stanowi kompletny, zbilansowany posiłek mogący zastąpić całe śniadanie, obiad lub kolację. Opracowana formuła została oparta na wiedzy naukowej i posiada składniki inspirowane dietą skandynawską. Pomaga w łatwym osiągnięciu celu oraz utrzymaniu efektów związanych z kontrolą wagi ciała.

W jaki sposób produkt zastępujący posiłek pomaga osiągnąć cele związane z kontrolą wagi?

Koktajl od firmy Oriflame stanowi bezpieczne, wygodne i zdrowe rozwiązanie. Jest prostym sposobem na lepsze monitorowanie spożycia kalorii (zawiera od 200 do 250) i umożliwia kontrolę wielkości porcji w ciągu dnia. Produkt zastępujący posiłek wciąż jest bogaty w cenne składniki odżywcze wspierające organizm i metabolizm, zapewniające sytość oraz zmniejszające zmęczenie, a równocześnie pomagające w budowaniu i utrzymaniu masy mięśniowej. SuperShake zawiera bowiem białko z grochu i bobu; błonnik; 23 niezbędne witaminy oraz składniki mineralne, a także zdrowe tłuszcze. Proszek wytwarzany z naturalnych źródeł roślinnych, po wymieszaniu z napojem sojowym stanowi doskonałą opcję wegańską, z kolei przyrządzone na bazie mleka krowiego będzie odpowiednie dla wegetarian. Bez GMO czy glutenu, sztucznych barwników, konserwantów lub dodatku cukru (posiada bezkaloryczną alternatywę – stewię).

SuperShake to jeden z elementów wspierających cię w celu osiągnięcia i utrzymania efektów związanych z wagą ciała. Z jego stosowaniem doskonale współgra dopasowana dieta, odpowiedni poziom aktywności fizycznej, ilości snu czy relaksu, właściwe nawodnienie organizmu – kluczowe czynniki dla osiągnięcia synergii zdrowia oraz świetnego samopoczucia. SuperShake to dobry powód, aby zadbać o siebie nie tylko w trakcie przygotowań do cieplejszych dni, ale także w dłuższej perspektywie!