logo
Suszarki Haier

Suszarki do ubrań marki Haier – nowe, innowacyjne


23-11-2020| 10:07| Źródło: Haier| Fot: Haier

Firma Haier wprowadziła na polski rynek kolejne produkty z serii i-Pro 7. To dwie innowacyjne suszarki do ubrań. Oferują one 14 programów suszenia, przez co zadbają o każdy rodzaj tkaniny, nawet te najbardziej delikatne. Dodatkowo w modelu Haier HD100-A2979 dostępna jest specjalna półka do suszenia butów. I wreszcie prawdziwy HIT – funkcja i-Refresh, dzięki której możesz odświeżyć swoje eleganckie sukienki, garsonki, koszule czy garnitury bez potrzeby korzystania z pralni chemicznej, oszczędzając czas i pieniądze.


Genialny efekt pary do odświeżenia Twoich ubrań

Suszarki do ubrań Haier. Wśród 14 dostępnych programów w nowych suszarkach Haier HD90-A2979 i HD100-A2979 na szczególną uwagę zasługuje innowacyjna funkcja i-Refresh. Funkcja, która wykorzystuje technologię mikropary odświeżając nie tylko codzienną, ale także elegancką odzież. Dzięki niej możesz zawsze cieszyć się świeżym zapachem swoich ubrań. Para przyczynia się także do mniejszej ilości zagnieceń, co znacznie ułatwia prasowanie i oszczędza Twój czas. Funkcja i-Refresh to także rozwiązanie, które docenią osoby borykające się z alergiami, mające wrażliwą skórę oraz rodzice małych dzieci. Zastosowanie pary sprawia bowiem, że ubrania będą wolne od alergenów i bakterii.

Jeszcze większa pojemność bębna

Nowe suszarki Haier z serii i-Pro 7 wyróżniają się wyjątkowo dużą pojemnością bębna – łatwo i wygodnie wysuszysz w nich nawet 10 kg prania. Docenią to z pewnością duże rodziny, które mogą teraz w jednym cyklu wysuszyć większą ilość wypranej odzieży, zużywając przy tym mniej energii.

Suszarka do ubrań: oszczędne suszenie odzieży

Każdy wymagający użytkownik szuka rozwiązań, które dbają o jego komfort i generują oszczędności w gospodarstwie domowym. Dlatego firma Haier projektując swoje suszarki HD90-A2979 i HD100-A2979 zadbała o wysoką klasę energetyczną A++. Dzięki, której zużywają one mniej prądu dbając także o środowisko naturalne. Natomiast do obniżenia zużycia energii (nawet o 50%) przyczynia się zastosowana w suszakach technologia pompy ciepła, która przetwarza gorące powietrze. W kolejnych fazach cyklu wykorzystuje gorące powietrze do ogrzania zimnego powietrza. Zapobiega to utracie ciepła i optymalizuje efektywność suszenia, zapewniając jednocześnie o wiele lepszą pielęgnację odzieży w porównaniu ze zwykłą suszarką bębnową.

Suszenie bezpieczne dla ubrań

Nawet najbardziej delikatne tkaniny będą wyglądały jak nowe dzięki specjalnej strukturze bębna Pillow Drum. Dzięki niej suszona odzież delikatnie ślizga się po powierzchni bębna, chroniąc tkaniny oraz ograniczając ilość zagnieceń na ubraniach. Ułatwia to ich prasowanie. Suszarka Haier HD100-A2979 umożliwia także bezpieczne suszenie butów dzięki specjalnej, przeznaczonej do tego celu półce. Teraz nie musisz się martwić o obuwie własne lub twoich dzieci przemoczone w czasie jesiennej słoty.

Elegancki design i komfort użytkowania

Suszarki Haier z serii i-Pro 7 wyróżniają się eleganckim i nowoczesnym designem. Dodatkowo duże drzwiczki umożliwią wygodny załadunek i rozładunek, a zainstalowane wewnątrz bębna oświetlenie zapewnia idealną widoczność i wyższy komfort użytkowania.

Dostępność i ceny:

Suszarki Haier HD90-A2979 i HD100-A2979 dostępne są w sklepie RTV EURO AGD,
Haier HD90-A2979 w cenie od 2949 zł,


Haier HD100-A2979 w cenie od 3299 zł.