logo
by Insomnia - Nowosciproduktowe.pl-1

Świąteczna kolekcja by Insomnia


14-12-2020| 09:35| Źródło: by Insomnia| Fot: by Insomnia

Przed nami tygodnie pełne ciepła, blasku, wspólnych chwil i magii. Nawet jeśli w tym roku przedświąteczny zgiełk ma nieco mniej tradycyjną formę, a spotkania z bliskimi odbywają się głównie online, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby celebrować te momenty, tak jak do tej pory. O wyjątkową oprawę swoich zimowych nowości zadbała także by Insomnia, która przygotowała kampanię w domowym klimacie.


Otulające nowości marki by Insomnia to przede wszystkim przyjemny welur i wygodna, ciepła dzianina. Nie brakuje też iście świątecznych kolorów. Wszystko po to, aby podczas grudniowych, długich wieczorów w domowym zaciszu każdy mógł poczuć się komfortowo, kobieco i przytulnie!

„It’s beginning to look a lot like Christmas…” śpiewa w świątecznym szlagierze Michael Buble i trudno się z nim nie zgodzić. Witryny sklepowe zdobią już bożenarodzeniowe dodatki, w radiu co i rusz słyszymy nieśmiertelne hity George’a Michaela i Mariah Carey, a social media zalała fala poradników prezentowych i odświętnych stylizacji. Te ostatnie, choć jak co roku szczególne, tym razem mają w sobie zdecydowanie więcej spokojnego luzu i domowego ciepła. W taki sposób swoje zimowe nowości zaprezentowała także marka by Insomnia, która włączyła do skandynawskiej prostoty, z której jest doskonale znana, mocniejsze kolory i welurowe faktury.

Ta miękka dzianina okazała się idealnym rozwiązaniem na chłodne, grudniowe wieczory spędzane w towarzystwie m.in. herbaty i książki. Podobnie zresztą jak oversizowe swetry i kardigany, które także pojawiły się w ofercie marki. Wszystkie te propozycje sprawdzą się podczas przedświątecznej (i świątecznej!) krzątaniny – są wygodne, ciepłe, ale nie brakuje im pierwiastka wyjątkowości. Uwagę zwracają nie tylko materiały, ale także barwy i fasony. by Insomnia stawia w tym sezonie m.in. na fiolet. Po świetnie przyjętej w kolekcji jesiennej jasnej, pastelowej wersji tego koloru, tym razem sięgnięto po jego ciemniejszy odcień. Wiele kultowych modeli znajdziemy też w typowo świątecznych barwach: szmaragdowej zieleni, głębokim bordo czy eleganckim antracycie. Ten ostatni, nazywany przez niektórych najciemniejszym odcieniem szarości, od wielu sezonów stara się okazać godnym konkurentem dla klasycznej czerni!

Choć by Insomnia zachęca do zabawy modą i tworzy swoje kolekcje w sposób kapsułowy tak, aby nowe i nieco starsze modele dobrze ze sobą współgrały i dawały wiele możliwości stylizacji, to ten sezon zdecydowanie należy do kompletów. Dresowe zestawy wróciły w ostatnich miesiącach do łask i podbiły serca nawet największych miłośniczek elegancji. Idealnie oddają ducha klasycznej, komfortowej, ale też stylowej kategorii home wear.

Na fanki sukienek czekają za to równie wygodne modele w ciekawe, często nieoczywiste wzory. Nie sposób nie wspomnieć o dodatkach – ciepłe kominy, szale, czapki typu beanie tradycyjnie już, jak co roku, pojawiły się w zimowej odsłonie by Insomnia. Nawet jeśli tegoroczny świąteczny czas różni się znacząco od tego, co znaliśmy do tej pory, to nadal może on przynieść dużo radości, spełnienia i pozytywnych chwil. A by Insomnia zadbała, aby grudniowe wyzwania i świąteczny relaks kojarzyły się także z wygodą, komfortem i otulającym ciepłem.