logo
Telewizor Samsung QLED z soundbarem w promocji - Nowosciproduktowe.pl

Telewizor Samsung QLED z soundbarem w promocji


10-02-2021| 11:20| Źródło: Samsung| Fot: Samsung

Przy zakupie wybranych modeli telewizorów Samsung z 2020 roku można skorzystać jeszcze z wyjątkowej promocji na soundbar. Telewizor Samsung Q70T będzie dostępny w zestawie z soundbarem Q70T, a telewizor Q60T oraz niektóre modele Crystal UHD – z soundbarem T550. Oba urządzenia stworzą prawdziwe dopasowane duety, zapewniając niesamowitą harmonię obrazu i dźwięku. Promocja potrwa do 14 lutego.


Synergia obrazu i dźwięku

Zimowe wieczory sprzyjają domowym maratonom filmowym i serialowym. Na udany binge-watching składają się m.in. komfortowe otoczenie, odpowiedni nastrój oraz technologia, która pozwoli poczuć się niczym na sali kinowej. Takie wrażenia może zapewnić dobrze dobrany duet, czyli telewizor Samsung QLED i soundbara.

Telewizor QLED Q70T to uniwersalny domowy ekran i świetny wybór dla widzów, którzy chcą cieszyć się świetną jakością obrazu. Model wyposażony został w Procesor Quantum 4K, który dzięki technologii sztucznej inteligencji zapewnia najlepszą możliwą jakość obrazu w czasie rzeczywistym. Z kolei Funkcja Adaptacji Obrazu sprawi, że pora dnia i oświetlenie panujące w pomieszczeniu przestają mieć znaczenie, gdyż jasność będzie automatycznie regulowana.

Dopełnieniem obrazu będzie niesamowita jakość dźwięku, która pozwoli na całkowite zanurzenie się w filmowym seansie. Do tej pory, aby zwiększyć wrażenia dźwiękowe, trzeba było przełączyć ścieżkę dźwiękową z telewizora na soundbar. Teraz, dzięki funkcji Q-Symphony, możliwe jest połączenie możliwości obu urządzeń. Technologia korzysta jednocześnie z dwóch głośników telewizora QLED oraz głośników soundbara, które kierują dźwięk do przodu, na boki i ku górze. Takie doświadczenie przestrzennego brzmienia będzie możliwe, po szybkim sparowaniu telewizora Q70T z soundbarem Q70T.

Inteligentne brzmienie

Dostępny także w ramach promocji z telewizorem QLED Q60T oraz wybranymi modelami Crystal UHD (TU700x, TU800x, TU85xx) soundbar T550 pozwoli odkryć zalety dźwięku przestrzennego. Urządzenie obsługuje rozwiązanie DTS Virtual:X, które sprawia, że dźwięk nabiera prawdziwej głębi. Ponadto soundbar T550 automatycznie analizuje sygnał dźwiękowy płynący z telewizora i dopasowuje go, zapewniając jak najlepsze wrażenia audio. Niezależnie, czy oglądamy akurat pełen sportowych emocji mecz czy refleksyjny film, możemy być pewni, że usłyszymy najlepszej jakości dźwięk. Z kolei fani gier na dużym ekranie docenią Technologię Precyzyjnie Skierowanego Dźwięku, dzięki której usłyszą każdy krok przeciwnika. Organizatorami promocji są partnerzy handlowi Samsung.