logo
Termowentylator Teesa TSA8051 - Nowosciproduktowe.pl

Termowentylator Teesa TSA8051 z funkcją imitacji kominka


09-10-2020| 11:05| Źródło: Teesa| Fot: Teesa

Nadeszła jesień, a z nią chłodniejsze dni. W wielu mieszkaniach i domach sezon grzewczy jeszcze się nie rozpoczął, a ciepły sweter i koc często nie wystarczają. Dlatego, by dogrzać zimne pomieszczenia korzystamy z grzejników elektrycznych. Termowentylator Teesa może być doskonałym rozwiązaniem na jesienne, chłodne wieczory.


Marka wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów poszerzyła dotychczasową ofertę grzejników olejowych i farelek o termowentylator Teesa TSA8051, który oprócz emitowania ciepła, pozwala także nadać wnętrzu odpowiedni klimat.

Termowentylator Teesa TSA8051 do ogrzania pomieszczenia wykorzystuje grzałkę ceramiczną PTC, która w porównaniu do stosowanych powszechnie w tego typu urządzeniach elementów grzewczych jest bezpieczniejsza, bardziej trwała i wydajna. Ceramika nagrzewa się znacznie szybciej, magazynuje ciepło i oddaje je powoli, a co za tym idzie ogrzewa pomieszczenie jeszcze przez pewien czas po wyłączeniu urządzenia.

Grzejnik elektryczny TSA8051 wyposażony został także w dwa poziomy mocy grzania: 1000 W i 2000 W, co umożliwia szybkie dostosowanie intensywności nawiewu ciepła w pokoju do swoich potrzeb. Trzeci tryb jest również insertujący – nawiew zimnego powietrza – pozwoli bowiem zastąpić wentylator w letnie dni. Co więcej, dzięki zastosowanej w urządzeniu funkcji termostatu użytkownik może ustawić temperaturę w zakresie 18-45°C. Dzięki temu, grzejnik będzie utrzymywał zadaną temperaturę poprzez naprzemienną pracę wentylatora i elementu grzewczego. Z kolei automatyczny ruch obrotowy w zakresie 90° pozwala rozprowadzić ciepło równomiernie po pomieszczeniu.

Smukły i elegancki design termowentylatora Teesa będzie idealny we wnętrzach, w których zwykła farelka nie wystarczy, ale też nie ma miejsca na spory żeberkowy grzejnik olejowy. Nowoczesny design termowentylatora elektrycznego Teesa podkreślają umieszczony na obudowie czytelny wyświetlacz LED oraz dotykowy panel pozwalający na wybranie preferowanych ustawień. Jednak to, co najbardziej zwraca uwagę i wyróżnia to urządzenie, to imitacja kominka. Delikatne światło naśladuje prawdziwe płomienie i tlące się drewno, co stanowi doskonały element dekoracyjny, który zwłaszcza w jesienne i zimowe wieczory nadaje wnętrzu odpowiedniego klimatu.

Produkt dostępny jest w cenie 299 zł.