logo
Ceramika Tubądzin - Nowosciproduktowe.pl-1

Tubądzin przedstawia nowości produktowe na 2021 rok


13-01-2021| 09:19| Źródło: Ceramika Tubądzin| Fot: Ceramika Tubądzin

Kolekcje, które Tubądzin zaproponuje swoim klientom w tym roku są odpowiedzią na nową rzeczywistość – przestrzeń, która muszą spełniać wiele funkcji, wybór własnej drogi do komfortu, kolory, które dają ukojenie, a także zgodnego z trendami designu, który się nie znudzi.


2021 r. to nowe wyzwania dla firmy. Tubądzin bardzo uważnie słucha potrzeb swoich klientów, zdając sobie sprawę, że płytka ceramiczna nie może być w zgodzie wyłącznie z sezonowymi modami, musi także odpowiadać zmieniającym się potrzebom użytkownika. Zmęczeni minionym rokiem, pełnym niespodzianek i restrykcji, w tym roku wypatrujemy przede wszystkim komfortu. Blisko przyjaciół i rodziny, w niebanalnych wnętrzach. Czy to w surowych, industrialnych przestrzeniach, dających wolność wyboru dodatków i łączenia kolekcji, czy też w otoczeniu kojących kolorów lub luksusie inspirowanym najdroższymi kamieniami szlachetnymi. Na te wszystkie potrzeby odpowiadają nowe kolekcje Ceramiki Tubądzin.

Przed nami sześć premierowych kolekcji marki MONOLITH, która na stałe zagościła nie tylko w łazienkach, salonach i korytarzach klientów indywidualnych, ale też jako okładzina – na elewacjach, wyspach kuchennych, czy meblach. Grupa Tubądzin jako pierwszy polski producent wprowadziła na rynek wielkoformatowe płytki, które poprzez swoje imponujące rozmiary, minimalizują ilość fug, dzięki temu eksponują piękne wzornictwo, czy odzwierciedlają piękno natury.

Trzy wielkoformatowe kolekcje (Art Cement, Tin, Patina Plate), które Tubądzin wdraża w 2021 r. to ukłon w stronę industrialnych inspiracji, surowych loftów, rdzy, ale też materiałów nadgryzionych zębem czasu. Z kolei wielkoformatowa kolekcja Harmonic – to elegancka, ponadczasowa płytka inspirowana delikatnym kamieniem, z przeplatającą się kolorystyką beżu, szarości, aż po jasny, niemalże transparentny w odbiorze kolor.

Ambra Bianca i White Opal to wielkoformatowe propozycje inspirowane szlachetnymi kruszcami – białym bursztynem i opalem. Te luksusowe kamienie noszą w sobie także wspomnienie luksusowych wakacji, odpoczynku na tajemniczej plaży oraz dają zastrzyk optymistycznej energii. Ceramika Tubądzin pokaże te inspiracje w pełnym elegancji wydaniu kamieni naturalnych, w ich wysublimowanej formie.

Przed nami także cztery nowości w formacie 30×75 cm (kolekcje My Tones, Mild Garden, Goldgreen i Brass) oraz nowa kolekcja w formacie 33×90 cm (kolekcja Macchia) Wszyscy, którzy tęsknili za kolorami i odważnymi rozwiązaniami wzorniczym nie powinni być zawiedzeni

mówi Anna Skonka-Wojtysiak, Kierownik Działu Wzornictwa Grupy Tubądzin

– Naszej kreacji od zawsze przyświeca idea „pięknie się różnić”. Myśląc o nowych propozycjach kolekcji, tworzonych zawsze z myślą o naszych klientach, -staramy się oddać w ich ręce pełen wachlarz możliwości wzorniczych i dekoracyjnych. Nie inaczej było i tym razem. Przepiękne, pastelowe kwiaty – zaczerpnięte z przydomowego zielnika, a obok nich wysublimowany granat i elegancka, szmaragdowa zieleń w otoczeniu platynowych, lekko połyskujących dekoracji; zdecydowana, charakterna miedź cegiełek pośród industrialnej, patynowanej zieleni połączonej z cementowym cotto; a na koniec lekko posrebrzana płytka inspirowana metalem, zaprezentowana w bardziej eleganckiej i czystej formie, poprzez użycie różnorodnych faktur – od błysku płytki podstawowej po zdefiniowany akcent metalicznej barwy zatopionej w szkle oraz strukturalnych dekoracjach -to tylko krótka opowieść o tym, co pragniemy oddać w ręce naszych odbiorców – dodaje Anna Skonka-Wojtysiak

Kolekcje Dots i Modern Basalt w tym właśnie formacie 30 x 75 cm były hitami sezonu jesień-zima Ceramiki Tubądzin. Warto też już też teraz zapowiedzieć kolekcje wyczekiwane przez wszystkich miłośników talentu Macieja Zienia: Boho, Timeless, Funky i Sophisticated to odpowiedź na cztery wiodące trendy, w formacie 33 x 90 cm już wkrótce cieszyć będą oczy i wnętrza wszystkich, którzy cenią sobie rozpoznawalny styl projektanta.