logo
Zmywarka Candy - Nowosciproduktowe.pl

Zmywarka Candy kontra standardowe problemy użytkownika


27-11-2020| 01:24| Źródło: Candy| Fot: Candy

Jeszcze kilka lat temu zmywarka była urządzeniem, które kojarzyło się z luksusem. Niewiele osób mogło sobie na nią pozwolić. Dziś nowoczesna pani domu nie wyobraża sobie bez niej życia. Sprzęt ten wyręcza nas w zmywaniu naczyń i jest niezwykle przydatny podczas spotkań rodzinnych i świąt, a także w codziennym życiu. Dzięki niemu mamy więcej czasu na przyjemności i rozwijanie hobby. Nowoczesna zmywarka Candy oferuje technologie, które potrafią zadbać o higienę dezynfekując naczynia w warunkach domowych. Niektóre modele wyróżniają się także dużym załadunkiem czy dodatkowym koszem. Przedstawiamy 5 codziennych problemów związanych z użytkowaniem zmywarki do zabudowy oraz proste sposoby ich rozwiązania.

Brzydki zapach w zmywarce

Brzydki zapach to częsty problem, z którym borykają się użytkownicy zmywarek. Najczęściej spowodowany jest on gromadzeniem się na filtrach resztek jedzenia oraz tłuszczu. Nie każdy z nas pamięta o tym, że filtr należy często czyścić. Dlatego warto wybrać zmywarkę, w której zastosowane technologie przychodzą nam tutaj z pomocą. Przykładem może być zmywarka Candy Brava CDIMN 2D622PB wyposażona w antybakteryjny filtr zapewniający wysoką sterylność procesu zmywania. Jest on wykonany ze specjalnego materiału opatentowanego na Politechnice w Mediolanie. Dzięki jego strukturze resztki jedzenia oraz tłuszcz nie przywierają do niego, a wszystkie bakterie, które się na nim zgromadziły są usuwane do 24 godzin od osadzenia się. Ten innowacyjny i niezawodny filtr antybakteryjny umieszczony wewnątrz zmywarki nie wymaga także częstego czyszczenia. Dzięki temu, nawet gdy nie mamy czasu na częste czyszczenia filtra, możemy mieć pewność, że nasze naczynia będą higienicznie czyste, a komora zmywarki będzie pozbawiona nieprzyjemnych zapachów.

Mały załadunek zmywarki

Często zdarza się, że po spożytym posiłku wkładamy do zmywarki talerze, miski czy sztućce w bezładny i nieuporządkowany sposób. To powoduje, że miejsce w zmywarce szybko zapełnia się i brakuje go na kolejne akcesoria kuchenne. Na szczęście na rynku dostępna jest nowoczesna zmywarka do zabudowy Candy CDIMN 4S622PS z serii Brava, która pomimo standardowych wymiarów, może pomieścić nawet 16 kompletów naczyń w jednym załadunku. Co więcej, idealnie zaprojektowany dolny kosz oraz dwa oddzielne kosze na sztućce pozwalają na lepsze wykorzystanie przestrzeni zmywarki. W zmywarce łatwo także umyć duże garnki i nieforemne naczynia. W koszu Maxi Plate, ze składanymi elementami, można umieścić naczynia o średnicy nawet do 34,5 cm. Dzięki czemu mycie np. dużych talerzy po pizzy czy brytfanek nie stanowi już problemu. Na wyposażeniu Candy CDIMN 4S622PS znajduje się także dodatkowy kosz przeznaczony na drobne akcesoria kuchenne, niewymiarowe sztućce, trzepaczki, chochle oraz małe naczynia, takie jak filiżanki do espresso czy spodki. Kosz ten pozwoli na maksymalne wykorzystanie wnętrza zmywarki oraz wydajne mycie różnego rodzaju naczyń i sztućców jednocześnie. Zastosowane w zmywarce Candy rozwiązania szczególnie ucieszą osoby posiadające dużą rodzinę, które uwielbiają gotować i organizować przyjęcia rodzinne i imprezy dla przyjaciół.

Dezynfekcja naczyń w warunkach domowych

W ostatnich miesiącach zachowanie ścisłych zasad higieny stało się dla nas priorytetem. Dbamy o to, aby nasze otoczenie było czyste i pozbawione bakterii. Częściej myjemy ręce, pierzemy odzież, czy sprzątamy. Ważną kwestią jest także dbanie o higienę naczyń, na których spożywamy posiłki. Marka Candy jest jednym z nielicznych producentów, którzy wyposażyli swoje najnowsze zmywarki w program mycia w 75°C. Dostępny w zmywarce CDIMN 4S622PS program Instensywny, zapewnia higieniczne mycie i zwalczanie szkodliwych drobnoustrojów w zaledwie 2 godziny 10 minut. Wysoka temperatura nie tylko domyje najcięższe zabrudzenia, takie jak osad z herbaty, ale także pomaga pozbyć się szkodliwych bakterii. Wybierając ten program będziemy mieli pewność, że nasze naczynia będą idealnie czyste i pozbawione drobnoustrojów. Funkcja ta szczególnie ucieszy osoby mające małe dzieci. Dzięki wysokiej temperaturze dziecięce naczynia czy butelki na mleko będą sterylnie czyste bez potrzeby czasochłonnego ich ręcznego wyparzania. Eksperci marki Candy rekomendują także, aby od czasu do czasu używać wyższych temperatur mycia, dzięki czemu zapobiegniemy zatykaniu się zmywarki, a także gromadzeniu się w niej szkodliwych dla zdrowia bakterii.

Zmywanie blach z piekarnika

Od kilku miesięcy więcej czasu spędzamy w domach, staramy się także samodzielnie przygotowywać zdrowe i pełnowartościowe posiłki. Częściej decydujemy się na pieczenie ciast, własnego chleba, warzyw czy potraw mięsnych. O ile przygotowywanie posiłków to wielka przyjemność, to sprzątanie po nich jest często problematyczne. Nikt z nas nie lubi myć blach z piekarnika, ponieważ wyczyszczenie ich z przypalonego tłuszczu nie jest sprawą prostą, szczególnie gdy posiadamy mały, jednokomorowy zlewozmywak. Czy można zatem w prosty sposób wyczyścić blachy z piekarnika? Teraz już tak! Wyposażając swoją kuchnię w zmywarkę CDIMN 4S622PS ułatwisz sobie sprzątanie po kulinarnych szaleństwach. Posiada ona bowiem specjalne uchwyty, w których w łatwy i bezpieczny sposób można umieścić blachy. To innowacyjne rozwiązanie zaoferowane przez Candy daje możliwość umycia blach w zmywarce. Warto pamiętać, że aby pozbyć się wszystkich nieczystości najlepiej wybrać program 75°C, który zagwarantuje najlepsze rezultaty mycia.

Zmywarka Candy – czyste naczynia w krótkim czasie

Żyjesz w szybkim tempie? Cenisz swój czas i nie chcesz go marnować na zbyt długie prace kuchenne? A może uwielbiasz organizować przyjęcia i w krótkim czasie potrzebujesz czystych naczyń lub szkła? Firma Candy i tu znalazła idealne rozwiązanie. Zmywarka Brava została wyposażona w szybki program Zoom 39′, dzięki któremu możesz cieszyć się czystymi naczyniami w zaledwie 39 minut. A proces zmywania odbywa się tu w temperaturze 60°C. Zmywarkę do zabudowy Candy Brava CDIMN 2D622PB można kupić w sklepie RTV EURO AGD w cenie: 1799 zł.


Tagi: