logo
Damska odzież sportowa Esprit, nowosciproduktowe.pl

Damska odzież sportowa – modne ubrania do ćwiczeń od Esprit!


27-01-2021| 11:35| Źródło: Esprit| Fot: Esprit

Coraz więcej naszego czasu wolnego przeznaczamy na sport. Odzież sportowa dla kobiet podbiła więc w ostatnich latach świat mody. Ubrania na fitness powinny być zarówno funkcjonalne, jak i stylowe. Damska odzież sportowa Esprit – możesz dać z siebie wszystko, a do tego wyglądać olśniewająco – nie tylko na siłowni, ale też w domowych warunkach.


Damska odzież sportowa Esprit to nieograniczona swoboda

Zastanawiałaś się kiedykolwiek nad tym, jakie kryteria powinien spełniać Twój ulubiony strój na trening? My owszem. Niezależnie od uprawianego sportu – na jogę, tenisa czy bieg w terenie: ubrania sportowe muszą być przede wszystkim praktyczne. Wrzynające się spodnie zepsują bowiem każdą przyjemność z treningu. Oczywiście funkcjonalność i styl się nie wykluczają. Najważniejsze są jednak właściwości, które zapewnią Ci optymalne wsparcie: przewiewność, elastyczność i wygodne dopasowanie. Damska odzież sportowa Esprit zapewni ci to wszystko.

Dla aktywnych kobiet ważny jest styl oraz funkcjonalność. Od topów basic po odblaskowe legginsy – w Esprit znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do idealnej sportowej stylizacji.

Wiosna – czas na sport na świeżym powietrzu!

Cieplejszą porą roku nie ma nic przyjemniejszego od treningu na zewnątrz. Zadbaj jednak koniecznie o to, aby się nie przegrzać: krótki rękaw, topy na ramiączkach i lekka siateczka to niezbędne elementy sportowego stroju na cieplejsze dni. Do tego spodnie w stylu capri i legginsy lub szorty. Możesz postawić na stylowe kontrasty, na przykład łącząc szorty z kamizelką z kapturem lub długie, elastyczne legginsy z krótkim topem na ramiączkach.

Esprit to międzynarodowa marka odzieżowa założona 1968 roku, w San Francisco. Jest obecna w ponad 40 krajach, liczy ponad 1000 sklepów detalicznych zarządzanych bezpośrednio i ponad 9000 punktów sprzedaży hurtowej oraz partnerów franczyzowych. W październiku 2011 Esprit ogłosił długoterminowy program inwestowania w rewitalizację marki. Notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Hongkongu od 1993 marka Esprit ma siedzibę w Niemczech i Hongkongu.