logo
Grzej na wyprzedaż w Komputronik

Grzej na wyprzedaż w sklepach Komputronik


06-10-2020| 10:45| Źródło: Komputronik| Fot: Komputronik

„Grzej na wyprzedaż” – pod tym hasłem Komputronik rozpoczął jesienne czyszczenie magazynu. W ofercie można znaleźć laptopy, smartfony, komputery PC, smartwatche, akcesoria i peryferia komputerowe oraz sprzęt RTV i AGD. W sumie kilkaset produktów z rabatami, które mogą rozgrzać tej jesieni.


Jesień to doskonały moment by zastanowić się nad tym jaki sprzęt elektroniczny będzie nam potrzebny. Wrzesień i październik zawsze obfitują w premiery nowych smartfonów, smartwatchy, laptopów i tabletów co też może skłonić nas do wymiany dotychczasowego urządzenia. Grzej na wyprzedaż to akcja przygotowana przez Komputronik, w której można znaleźć setki produktów w atrakcyjnych cenach.

Klienci mogą kupić m.in. smartfon Huawei P40 Lite 128GB Dual SIM tańszy o 600 zł lub Xiaomi Mi 10 8/128GB z rabatem aż 500 zł. W przygotowanej ofercie można także znaleźć sprzęt dla graczy, np. komputer Komputronik Infinity HC-510 tańszy o 2100 zł oraz klawiaturę Razer Ornata Chroma V2. Kupując sprzęt z promocyjnej oferty można także skorzystać z urodzinowych rat 24×0 RRSO 0%.