logo
Paznokci - NEONAIL - Hybryda w naklejce

Hybryda w naklejce od NEONAIL – przełom w świecie stylizacji paznokci


06-12-2023| 08:00| Źródło: NEONAIL| Fot: NEONAIL

NEONAIL, światowy lider w dziedzinie produktów do stylizacji i pielęgnacji paznokci, wprowadza na polski rynek kolejną innowację – hybrydę w naklejce, czyli GEL STICKERS EASY ON. To rewolucyjna propozycja, która odmienia doświadczenie domowego manicure.


GEL STICKERS EASY ON od NEONAIL to szybki i prosty sposób na oszałamiającą stylizację paznokci w zaledwie 20 minut. Naklejasz, utwardzasz, i gotowe! Gotowe stylizacje zamknięte są w wygodnej formie światłoutwardzalnej naklejki, dostępnej w różnorodnych wzorach – 12 dla manicure oraz 3 dla pedicure. W opakowaniu znajdują się naklejki, pilniczek z drewnianym patyczkiem oraz instrukcja obsługi. Arkusz manicure zawiera 20 rozmiarów naklejek, a pedicure aż 32. Różne szerokości gwarantują idealne dopasowanie niezależnie od długości i szerokości płytki paznokcia. Naklejki wymagają jedynie 60-sekundowego utwardzenia w lampie LED, a efekt utrzymuje się aż do 21 dni.

Film z aplikacją step by step znajduje się poniżej:

Naklejki są idealne dla początkujących, jak i zaawansowanych stylistek, które w prosty i szybki sposób chcą wykonać stylizację w domowym zaciszu – są łatwe w użyciu, elastyczne i cienkie. Forma produktu to gwarancja nie zalewania skórek – wystarczy dopasować rozmiar, przykleić i utwardzić. Całkowity czas aplikacji po przygotowaniu paznokci wynosi około 20 minut. Naklejki są też proste i łatwe do usuwania – wystarczy podważyć naklejkę patyczkiem namoczonym w acetonie lub odmoczyć naklejkę za pomocą Nail Wraps. Produkt jest wegański i przebadany dermatologicznie.

Inspiracje na stylizacje paznokci z wykorzystaniem naklejek GEL STICKERS EASY ON.

Nazwa produktu: GEL STICKERS EASY ON NEONAIL, cena: 49,90 zł/opakowanie