logo
Propozycje odziey od Visciola Fashion

Kolekcja odzieżowa od Visciola Fashion na wakacje


31-07-2020| 03:01

Od maja do września mamy statystycznie najwięcej słońca i ciepłego powietrza. Siedzenie w domu nie wydaje się atrakcyjne. Co raz więcej czasu zaczynamy więc spędzać pod chmurką. Wieczorne spacery, zwiedzanie, czy po prostu kolacja ze znajomymi – tego rodzaju aktywności potrzebują wygodnej stylizacji. Kolekcja odzieżowa od Visciola Fashion to ciekawa propozycja


Kolekcja odzieżowa od Visciola Fashion to letnie, zwiewne sukienki, które możesz nosić na co dzień. Są o tyle wygodne, że pasuje do nich każdy rodzaj obuwia. Jeśli lubisz styl bardziej sportowy możesz założyć krótszą sukienkę, a do niej baleriny, sandały lub po prostu klapki. Na wieczorne wyjścia warto zabrać ze sobą coś, co narzucisz na ramiona. Uniwersalna będzie kurtka jeansowa. Pasuje do krótkich spodenek, sukienek, spódnic i spodni. Zestawiona z dowolnym rodzajem obuwia. Do pełnej stylizacji brakuje tylko torebki. Klasycznie, czyli czarna czy może czerwona? Nie ograniczaj się i pozwól sobie na odrobię szaleństwa.

Podczas wakacyjnych wypraw najlepiej sprawdzają się szorty, t-shirt i odkryte obuwie. Wieczorem cieplejsza bluza, do tego awaryjnie spodnie – z takim zestawem na pewno nie zmarzniesz. Noś się wygodnie, modnie, odpoczywaj i baw się dobrze!