logo
GO Sport x Demix

Marka Demix dostępna w sieci sklepów GO Sport


25-02-2021| 08:30| Źródło: GO Sport| Fot: GO Sport

Demix, międzynarodowa marka produkująca artykuły sportowe, dołączyła do listy brandów znajdujących się w ofercie GO Sport. Funkcjonalny, wygodny, oparty o nowoczesne technologie sprzęt do treningu fitness, biegania, jogi, pływania i sportów zespołowych – to wszystko znajduje się od teraz w sieci sklepów sportowych GO Sport, która jest jedynym dystrybutorem marki Demix w Polsce.


„Sport jest tam, gdzie Ty” to hasło, o które opiera się filozofia Demix, wychodząc z założenia, że w aktywności fizycznej nie chodzi o bicie światowych rekordów, a najważniejsze są indywidualne osiągnięcia i motywacje oraz to, jak sport wpływa na codzienność każdego człowieka. Marka pragnie zapewniać wszystko, co potrzebne jest do realizowania tych powszednich celów tak, by nie pozostawiać pola do wymówek. Rozsądna cena idzie tu w parze z wysoką jakością, zapewnioną przez zespół technologów, projektantów i ekspertów z branży sportowej, którzy tworzą produkty Demix.

Odzież tej marki oparta jest m.in. o technologię MOVI-tex, która odparowuje nadmiar wilgoci, zapewniając chłód i komfort nawet podczas najbardziej intensywnych treningów. Projektanci Demix tworzą również w oparciu o technologię MOVI-force, która odpowiada za ścisłe przyleganie ubioru do ciała i zapewnienie maksymalnego komfortu. Buty do biegania to z kolei skupienie na amortyzacji, którą zapewnia pianka EVA, a obuwie do treningu wyposażono ponadto w specjalne, umożliwiające naturalny ruch, rowki w podeszwie.

Kolekcja marki, która aktualnie dostępna jest w GO Sport składa się z odzieży i butów, przeznaczonych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Minimalistyczny design, stonowane barwy i proste kroje to wyróżniki produktów Demix, których logo można zobaczyć także na wszelkiego rodzaju akcesoriach, takich jak czapki, skarpetki czy torby treningowe, a nawet piłki do gry w piłkę nożną, koszykówkę czy siatkówkę.

Początek roku to idealny czas, by zacząć swoją przygodę ze sportem, a żeby ta przygoda potrwała jak najdłużej należy mierzyć siły na zamiary. Nie warto stawiać sobie nierealnych celów i porównywać się do innych. Kluczem do sukcesu, ale też czerpania maksimum przyjemności z aktywności, jest konsekwentne podwyższanie swojej własnej poprzeczki, dzięki czemu sport może zmienić życie na lepsze. Do tego zachęca Demix, który nie poprzestaje na słowach, a daje praktyczne narzędzia do ich realizacji. Marka oferuje produkty do najróżniejszych dyscyplin sportu w przystępnej cenie. Od teraz również w Polsce, w sklepach sieci GO Sport, możliwe jest obejrzenie, przymierzenie oraz zakupienie rzeczy tej marki.