logo
myPhone Up Smart LTE - Nowosciproduktowe.pl-1

myPhone Up Smart LTE już za 299 zł


23-12-2020| 12:00| Źródło: myPhone| Fot: myPhone

Polska marka myPhone, która swoją popularność zawdzięcza telefonom klasycznym jak i smartfonom na każdą kieszeń, wprowadza do oferty model myPhone Up Smart LTE z ekranem 3,2”, oferujący internet 4G oraz aparat 5 Mpx i dostęp do aplikacji mobilnych takich jak WhatsApp, Google Maps i Facebook, dzięki systemowi KaiOS.


Tym samym rodzina modeli Up powiększa się do trzech różnych telefonów. Ta nowa komórka z funkcjami smartfona i z internetem LTE jest z pewnością najbardziej zaawansowana spośród wszystkich z oferty myPhone. Telefon myPhone Up Smart LTE kosztuje naprawdę niewiele – 299 złotych.

Na rynku praktycznie nie ma telefonów klawiszowych z dużym ekranem 3,2” oferujących LTE. myPhone chce wypełnić tę niszę oferując model, który będzie niejako ratunkiem dla tych, którzy są przyzwyczajeni do prostej, tradycyjnej konstrukcji telefonu, nie myślą o przesiadce na smartfon, a jednak oczekują od urządzenia czegoś więcej. W tym właśnie dostępu do internetu LTE oraz pomocnych aplikacji. Odpowiedzią na te potrzeby jest nowy myPhone Up Smart LTE.

myPhone Up Smart LTE nawiązuje stylistyką do najlepszych klasycznych rozwiązań. Telefon sprawia dobre wrażenie za sprawą dużego ekranu o przekątnej 3,2”, a także metalowych plecków zwiększających jego wytrzymałość. Przy czym warto dodać, że telefon jest poręczny i kompaktowy, prosty w obsłudze. Przede wszystkim jednak model wyróżnia to, że oferuje LTE a co za tym idzie – niemal nieograniczony dostęp do przeglądarki, skrzynki pocztowej i wielu aplikacji, w tym do tak popularnych jak Google Maps, Twitter, YouTube, WhatsApp czy Facebook. Duża w tym zasługa systemu KaiOS – trzeciego najpopularniejszego systemu operacyjnego na świecie. Jednocześnie, można skorzystać jeszcze z wielu innych aplikacji dostępnych w sklepie KaiStore. W efekcie, ten klasyczny telefon oferuje funkcje znane ze smartfonów.

Co ważne, model oferuje też kamerę przednią, GPS i Hotspot Wi-Fi, dzięki czemu może on służyć jako nawigacja i mobilny router. Do mocnych stron telefonu należy zaliczyć też Bluetooth 4.0, DualSIM (Dual Standby), gniazdo słuchawkowe jack 3,5 mm oraz duże, podświetlane klawisze. Niewykluczone, że model będzie też oferował w przyszłości VoLTE i VoWiFi.

Warto podkreślić, że Up Smart LTE wyposażony jest też w aparat, wykonujący zdjęcia o rozdzielczości 5 Mpx, a także USB-C, a to oznacza większą szybkość przesyłu danych oraz uniwersalność użytkowania wtyczki tj. bez zastanawiania się gdzie jest góra, a gdzie jej dół.


Tagi: