logo
Tattoo Art w Medicine

Nowa odsłona kolekcji Tattoo Art w Medicine


01-06-2023| 12:00| Źródło: Medicine| Fot: Medicine

Medicine od kilku lat podejmuje współpracuje z tatuatorami i przenosi sztukę artystycznego tatuażu na ubrania, tworząc przestrzeń do wyrażania siebie. Teraz marka zachwyca nową dostawą wzorów!


Tatuaże to jedna z form podkreślania własnej indywidualności. Doskonale wie o tym Medicine, które cyklicznie przygotowuje z nimi kolekcje ubrań. Do współpracy zapraszani są utalentowani tatuatorzy, tworzący oryginalne wzory, które przedstawiają ich sposób patrzenia na świat i otaczające zjawiska.

Dzięki temu Tattoo Art pozwala nosić różnorodne tatuaże nie tylko na skórze, ale też na ubraniu i kreować swój niepowtarzalny styl. Najnowszą odsłonę kolekcji tworzyli: Karolina Słotwińska, Katarzyna Załęska (Alanama Starflame), Maciej Puchała, Marcin Małczyk, Natalia Osipa, Patrycja Mrowiec, Piotr Bemben, Tomasz Florek. Każdy z tatuatorów wniósł do kolekcji motywy charakterystyczne dla swojej kreski, dając tym samym odbiorcom możliwość wyboru wielu wyjątkowych grafik – wyróżniają nas z tłumu i rzucają nowe światło na tę nieustannie ewoluującą dziedzinę sztuki.

Poznaj Tattoo Art i znajdź ulubiony wzór, który najlepiej współgra z Twoim stylem. Taka swoista galeria tatuażu pozwala kreatywniej patrzeć na rzeczywistość i wciąż od nowa odkrywać przekaz, jaki zawarli w niej artyści.