logo
Pralki Haier i-Pro 5 - Nowosciproduktowe.pl-1

Nowa seria pralek Haier i-Pro 5 – najwyższa higiena i zdalne sterowanie


16-08-2021| 08:30| Źródło: Haier| Fot: Haier

Firma Haier wprowadziła na polski rynek nową, zaawansowaną technologicznie linię produktów do prania. Seria pralek Haier i-Pro 5 stawia na perfekcyjnie czyste pranie, wygodę użytkowania, oszczędność czasu i energii oraz wyjątkową wydajność i trwałość.


Haier i-Pro 5 zostały wyposażone w kompletny zestaw programów prania oraz skuteczny system antybakteryjny ABT, który dba o nasze bezpieczeństwo i zdrowie. Nowe pralki Haier mają także wbudowany moduł wi-fi, który wraz z aplikacją hOn pozwala na zdalne sterowanie oraz znacząco poszerza możliwości i funkcje tych urządzeń. Poznajmy je bliżej.

Kompletny zestaw programów prania

Każdy z nas chciałby, aby pranie zajmowało jak najmniej czasu, a wyprane ubrania były perfekcyjnie czyste, odkażone i zadbane, stosownie do rodzaju tkanin i naszych preferencji. Pralki Haier z serii i-Pro 5 wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom oferując kompletny zestaw programów prania, z których najkrótszy trwa zaledwie 15 minut. Mamy zatem do wyboru program antyalergiczny Allergy-Care, który z pewnością docenią alergicy, program Eco 40-60, który pomoże nam zadbać o środowisko, a także programy dedykowane tkaninom wełnianym, syntetycznym i bawełnianym, w tym program Bawełna 20⁰C, który poprzez pranie w niskiej temperaturze pozwala oszczędzić energię elektryczną i dłużej zachować naszą odzież w świetnej kondycji. Do dyspozycji mamy również bardzo przydatną funkcję Refresh, która w innowacyjny i efektywny sposób, wykorzystując technologię pary do usuwania zapachów, drobnego kurzu i alergenów, profesjonalnie odświeży naszą odzież – nawet tę najbardziej delikatną, redukując jednocześnie zagniecenia i zmiękczając tkaniny.

Haier i-Pro 5 – wyjątkowo higieniczne pranie

W ostatnich miesiącach nasza troska o higienę zdecydowanie wzrosła, zatem tym bardziej ucieszy nas zastosowana w serii pralek i-Pro 5 innowacyjna technologia ABT®, która chroni pralkę przed bakteriami. Dzięki niej aż 99,7% zarazków zostaje usuniętych z najbardziej newralgicznych elementów pralki – szuflady na detergenty i kołnierza bębna, pozostawiając pralkę czystą, a nasze pranie wolne od szkodliwych pleśni i drobnoustrojów. Dodatkowo o higienę naszych ubrań zadba inteligentny system czyszczenia pralki Dual Spray, który jest aktywowany automatycznie pod koniec każdego cyklu prania. Jego zaletą jest także pozytywny wpływ na zwiększenie trwałości i niezawodności urządzenia.

Personalizacja, zdalne sterowanie i dodatkowe funkcje pralki

Pralki Haier z serii i-Pro 5 należą do najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie sprzętów AGD na naszym rynku. Możemy nimi sterować i dobierać programy bezpośrednio na urządzeniu, ale możemy także użyć nowej aplikacji hOn, która, poprzez wbudowany w pralkę moduł wi-fi, łączy się z nią i pozwala znacząco zwiększyć możliwości urządzenia i dostosować je do naszych indywidualnych potrzeb. Wśród wielu dodatkowych funkcji dostępnych w aplikacji, znajdziemy ponad 60 specjalistycznych programów prania dedykowanych różnym rodzajom tkanin, dzięki czemu z łatwością dobierzemy nasz indywidualny zestaw programów pasujący do każdego rodzaju ulubionych ubrań. Aplikacja hOn pozwala także aktywnie zarządzać cyklem prania w dowolnym momencie, nawet gdy jesteśmy poza domem, a gdy pranie się zakończy – dostaniemy powiadomienie na telefon. Znajdziemy w niej również wskazówki dotyczące usuwania plam, ilości i rodzaju detergentu, który powinniśmy użyć, konserwacji urządzenia i optymalizacji prania pod kątem wydajności i zużycia. Aplikacja hOn pomoże nam także uporządkować naszą garderobę i dobrać właściwy dla niej program prania. Wszystko to dzięki funkcji Washing-Lens, która dekoduje symbole prania na metkach, tworząc wirtualną szafę, a następnie sugeruje najlepszą metodę prania dla każdego rodzaju naszej odzieży. Warto dodać, że aplikacja jest ciągle uaktualniana, oferując wciąż nowe możliwości i funkcje.

Nowa, najwyższa klasa energetyczna A

Pralki Haier z serii i-Pro 5 wyróżniają się nową, najwyższą klasą energetyczną A, która obowiązuje od 1 marca 2021 roku, zgodnie z dyrektywą unijną dotyczącą etykietowania energetycznego urządzeń AGD, w tym także pralek. Klasa ta jest zarezerwowana dla najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie sprzętów, do których z pewnością należą pralki Haier. Warto przy tym podkreślić, że wybierając energooszczędną pralkę Haier nie tylko oszczędzamy pieniądze, ale i w znacznym stopniu przyczyniamy się do ochrony naszego środowiska naturalnego.

Czas prania dostosowany do naszych potrzeb

Pralki Haier z serii i-Pro 5 mają innowacyjne rozwiązania, dzięki którym czas cyklu prania łatwo dostosujemy do naszych aktualnych potrzeb. W każdej chwili, nawet po rozpoczęciu prania, możemy skrócić lub wydłużyć czas trwania programu, dzięki praktycznej funkcji i-Time. Dodatkowo, pralka Haier podpowie nam kiedy powinniśmy wstawić pranie, jeżeli zależy nam na konkretnej godzinie jego zakończenia. Wystarczy podać preferowaną godzinę końca cyklu prania, a pralka automatycznie obliczy właściwy czas rozpoczęcia pracy. Teraz możemy mieć pewność, że nasze codzienne pranie będzie dopasowane do naszego stylu życia, a nie na odwrót!

Pralki Haier i-Pro 5 toyjątkowa wygoda i wydajność

Pralki Haier z serii i-Pro 5 są zaprojektowane tak, aby ich używanie było maksymalnie wygodne i wydajne. Duża pojemność (do 10 kg), jedna z największych średnic bębna (525 mm) oraz szeroki na 36 cm otwór załadunkowy pralki sprawiają, że możemy wyprać naprawdę sporą ilość odzieży, a do tego załadunek i rozładunek pralki jest znacznie łatwiejszy, nawet w przypadku dużych i ciężkich kołder czy narzut. Korzystając z pralki Haier i-Pro 5 mamy także pewność, że nasze nawet najdelikatniejsze ubrania pozostaną w idealnym stanie. Specjalna struktura bębna Pillow Drum w kształcie poduszeczek sprawia, że pranie ślizga się po powierzchni bębna, co stwarza doskonałe warunki do prania delikatnych tkanin, ogranicza ilość zagnieceń na ubraniach i ułatwia ich prasowanie.

Kolejnym inteligentnym rozwiązaniem zwiększającym wydajność prania jest zastosowana w pralkach i-Pro 5 automatyka wagowa. Wewnętrzna cyfrowa waga waży pranie i automatycznie dostosowuje odpowiednie zużycie wody i czas trwania cyklu. Dzięki temu mimo niepełnego załadunku w bębnie o dużej pojemności, zużyjemy mniej wody i energii, co w praktyce oznacza niższe rachunki i większe oszczędności.

Wyjątkowa trwałość i 15 lat gwarancji na silnik

Sercem pralki jest jej silnik. Jego konstrukcja wpływa na poziom hałasu, wibracji, zużycie energii oraz wody. Warto zatem wybrać pralkę z zaawansowanym technologicznie silnikiem, który znacząco minimalizuje te parametry. Takim właśnie silnikiem jest bezpaskowy Haier Direct Motion, napędzany elektromagnesami i bezpośrednio umiejscowiony w osi bębna. Dzięki temu urządzenie jest ciche, zużywa mniej prądu i wody, zapewniając wyjątkową skuteczność i efektywność prania, a także idealną pielęgnację tkanin. Wysoka jakość silnika idzie także w parze z jego trwałością – firma Haier oferuje aż 15-letnią gwarancję na wszystkie silniki Direct Motion.