logo
Kolekcja YES Sweet Love - Nowosciproduktowe.pl-1

Sweet Love od YES – walentynkowa kolekcja biżuterii


25-01-2021| 10:25| Źródło: YES| Fot: YES

Niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy wspominasz dawne miłości – Sweet Love to nowa kolekcja biżuterii Sweet Love marki YES przygotowana dla tych, którzy są otwarci na uczucia, a symbol serca jest dla nich ważnym znakiem, który odzwierciedla ich podejście do życia.


Zakochaj się w wyjątkowej kolekcji Sweet Love. Złota i srebrna biżuteria YES kusi uroczym i ponadczasowym symbolem we współczesnej odsłonie. Wybierz swój wymarzony miłosny amulet i zamień ulotne chwile na wymykającą się ramom czasowym pamiątkę.

Podejmując ważne decyzje, kierujesz się sercem? Miłość to jedno z najważniejszych uczuć, które zmienia rzeczywistość. Raz beztroska niczym różowe serduszka, innym razem delikatna i subtelna. Łącz dowolnie smukłe bransoletki i naszyjniki i noś je kaskadowo lub postaw na pojedynczy akcent w postaci kolczyków. Spraw, by w świecie każdego dnia przybywało miłości.

W projektowaniu biżuterii emocje są niezwykle ważne. Otwarty umysł i serce pozwalają na tworzenie unikalnych wzorów. Projektując kolekcję Sweet Love, chciałam oddać to, co gra mi w sercu. By w formie kolczyków, bransoletek i naszyjników zamknąć uczucia, które sprawiają, że otaczający świat staje się lepszy.

mówi Magda Dąbrowska, Projektantka Kolekcji

Wszyscy potrzebujemy miłości. W kolekcji Sweet Love marki YES została uchwycona jej najczystsza, beztroska, romantyczna forma. Słodkie serduszka przypominają, że w każdym z nas drzemie ukryty romantyk, a miłość wyzwala w nas radość i optymizm. Warto otaczać się przedmiotami, które sprawiają, że czujemy się lepiej. Zdecyduj w jakim rytmie bije Twoje serce i pokaż swoją definicję uczuć z Sweet Love.