logo
Calzedonia - Nowosciproduktowe.pl-1

Nowości Calzedonia na zimę i chłodne dni


08-02-2021| 02:28| Źródło: Calzedonia| Fot: Calzedonia

Calzedonia wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientek i oferuje niezwykle kobiece ubrania do noszenia w domu o kuszących detalach i co nie mniej ważne z wygodnych materiałów.


Aby pokonać najzimniejsze miesiące w roku, marka Calzedonia rozszerzyła swoją ofertę odzieży domowej, koncentrując się na przytulnych, ultra ciepłych i niewiarygodnie miękkich tkanin. Kultowe luźne joggery z praktycznymi dużymi kieszeniami na biodrach i mankietami przy kostkach są uzupełnione szeroką gamą legginsów z kaszmiru lub tkaniny termicznej.

Termiczne legginsy z materiału imitującego skórę z elastycznym pasem zniwelują każdą sylwetkę i sprawią, że nawet najbardziej wygodne stroje do codziennego użytku będą wyjątkowo modne. Wersja ze sznurkiem w talii z tego samego materiału jest idealna do noszenia na zewnątrz. Bestseller tego sezonu, prążkowane legginsy z modalu i kaszmiru, zagrały główną rolę w niezliczonych domowych selfie zrobionych przez wpływowe influencerki Calzedonii. Ta wygodna, a jednocześnie kobieca odzież doskonale komponuje się z długimi swetrami, a nawet sportową bluzą z kapturem. Dla kobiet, którym często jest zimno, Calzedonia stworzyła legginsy termiczne z miękkim pluszem od wewnątrz, gwarantując optymalny komfort i dodatkowe ciepło.

Moda nigdy bardziej nie odzwierciedlała współczesności niż rok temu. Odzież domowa niewątpliwie stała się integralną częścią naszego codziennego życia. Spędzając większość dnia w domu, ubrania ,których faktycznie używaliśmy w ciągu ostatnich kilku miesięcy, są na ogół wygodne i ultramiękkie, przez co eleganckie, szykowne stroje z naszych szaf czekają na tylnej półce na lepsze czasy. Nawet Chiara Ferragni, ambasadorka Calzedonia, podąża za trendem odzieży domowej i zdecydowała się na nasze ciepłe, wygodne rajstopy ciążowe z kaszmirem, idealne na chłodne zimowe dni.