logo
Samsung Galaxy A12 i A02s - Nowosciproduktowe.pl-top

Samsung Galaxy A12 i Galaxy A02s na rok 2021 – innowacje w doskonałej cenie


10-12-2020| 02:31| Źródło: Samsung| Fot: Samsung

Oba modele wyposażono w wytrzymałe baterie, duże ekrany ułatwiające przeglądanie treści oraz wszechstronny zestaw aparatów.


Samsung zaprezentował najnowsze modele smartfonów: Galaxy A12 i Galaxy A02s, dzięki którym innowacyjne rozwiązania stają się jeszcze bardziej dostępne dla użytkowników. Oba smartfony zostały wyposażone w wytrzymałe baterie, wszechstronny zestaw aparatów oraz duże wyświetlacze pozwalające łatwiej przeglądać treści.

Jeszcze więcej mocy, by nic Cię nie powstrzymywało

Modele Samsung Galaxy A02s i A12 umożliwiają wygodne przeglądanie treści dzięki 6,5-calowemu wyświetlaczowi HD+ Infinity-V oferującemu wyraźny i przejrzysty obraz. Wytrzymała bateria o pojemności 5000 mAh zapewnia moc, pozwalającą obejrzeć wiele odcinków ulubionych programów.. Oba smartfony wyposażono także w funkcję szybkiego ładowania 15 W.

Uchwyć jeszcze więcej w każdej chwili

Smartfony Galaxy A02s i A12 zostały wyposażone w zestaw obiektywów, które umożliwiają wykonanie perfekcyjnych zdjęć jeszcze łatwiej niż dotychczas. Model Samsung Galaxy A12 wyposażony jest w główny aparat 48 MP, a w przypadku modelu A02s jest to 13 MP. Galaxy A12 wyposażono również w ultraszerokokątny aparat 5 MP, który umożliwia wykonanie spektakularnego zdjęcia krajobrazu. Ponadto, oba modele wyposażono w aparat głębi 2 MP, który pozwala skupić uwagę na tym, co najbardziej istotne, a także aparat Macro 2 MP, który uchwyci niezwykłe zbliżenia i wydobędzie piękno z najbardziej skomplikowanych kompozycji.

Design, który nie ma sobie równych

Dzięki smukłej obudowie, Samsung Galaxy A12 i A02s wygodnie leżą w dłoni, a klasy dodaje im matowe wykończenie tyłu urządzenia. Oba smartfony występują w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i czarnej. Model Galaxy A12 dostępny jest także w kolorze niebieskim. Dodatkowo Galaxy A12 wyposażono w chronioną platformę Samsung Knox, a dostęp do urządzenia jest zabezpieczony czytnikiem linii papilarnych, umieszczonym z boku smartfonu.

Model Galaxy A12 będzie dostępny od stycznia 2021, a Galaxy A02s od lutego 2021.