logo
Galaxy_S23_Series_02

Seria Galaxy S23 w oficjalnej sprzedaży w Polsce z rekordem na start


20-02-2023| 10:00| Źródło: Samsung| Fot: Samsung

W polskich sklepach debiutuje dziś najnowsza flagowa seria smartfonów Galaxy S23, która cieszyła się rekordowym zainteresowaniem w ofercie premierowej. Najbardziej zaawansowany model Galaxy S23 Ultra wyposażono w udoskonalony aparat, wbudowany rysik i najwyższą wydajność wśród smartfonów tej serii.


Debiutujące w oficjalnej sprzedaży smartfony z serii Galaxy S23 spotkały się z dużym zainteresowaniem konsumentów jeszcze w premierowej ofercie, która trwała od 1 do 16 lutego 2023 r. Na zakup w ramach oferty premierowej zdecydowało się niemal dwukrotnie więcej konsumentów niż podczas ubiegłorocznej przedsprzedaży serii Galaxy S22, co stanowi historycznie najwyższy wynik. Zdecydowana większość (90% zamawiających) skorzystała z oferty 2 x więcej pamięci, a największym zainteresowaniem w ramach oferty premierowej cieszył się model Galaxy S23 Ultra – ponad połowa zamawiających zdecydowała się na jego zakup. Dziś oficjalnie modele Galaxy S23, Galaxy S23+ oraz Galaxy S23 Ultra debiutują w sprzedaży w Polsce.

Wersja Ultra został wyposażony w najbardziej zaawansowany aparat spośród smartfonów Galaxy. Po raz pierwszy w serii Galaxy zastosowano sensor Adaptive Pixel 200MP, który pozwala rejestrować ujęcia z niesamowitą precyzją. O jakość zdjęć wykonanych przy słabym oświetleniu zadba dodatkowo algorytm wykorzystujący działanie sztucznej inteligencji. Dzięki temu ujęcia wykonane przy użyciu smartfona zostaną odpowiednio zoptymalizowane pod kątem szczegółów obiektu i kolorów. Dodatkowo, oferowany rysik S Pen pozwala na wiele kreatywnych zastosowań.

Niezależnie od tego, czy wykorzystujemy smartfon do pracy czy rozrywki, seria dostarczy nam odpowiedniego poziomu mocy. Wszystkie smartfony z serii wyposażone zostały w najwydajniejszą platformę zastosowaną dotychczas w smartfonach Galaxy opracowaną we współpracy z Qualcomm – Snapdragon® 8 Gen 2 dla Galaxy. Dzięki szybszej o 30% zdolności przetwarzania smartfony sprawdzą się zarówno w mobilnych rozgrywkach jak i innych bardziej wymagających zadaniach.

Począwszy od 17 lutego 2023 r. smartfony będą dostępne u wszystkich autoryzowanych partnerów handlowych i na stronie Samsung.pl. Każdy z modeli oferowany jest w czterech matowych kolorach: czarnym, kremowym, zielonym i lawendowym. Dodatkowo, wyłącznie za pośrednictwem oficjalnego sklepu samsung.pl można je nabyć w ekskluzywnych wersjach kolorystycznych.