logo
Nordic Walking, nowosciproduktowe.pl

Smartwatch i akcesoria do Nordic Walking w sklepach LIDL


02-03-2021| 09:40| Źródło: Lidl| Fot: Lidl

Wiosna zbliża się wielkimi krokami a wraz z nią coraz cieplejsze dni i więcej możliwości do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Lidl Polska proponuje rozpoczęcie przygody z nordic walking. Od poniedziałku, 1 marca, w ofercie sieci pojawiły się pomocne akcesoria przeznaczone do tej aktywności. Znajdziemy w niej m.in. lekkie i wytrzymałe kijki oraz smartwatch, dzięki któremu będziemy mogli monitorować nasz trening.


Niedługo zawita do nas wiosna. Wraz z nią pojawi się również więcej możliwości na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Możemy częściej spacerować, jeździć na rowerze, ale także spróbować czegoś nowego. Lidl Polska proponuje swoim klientom nordic walking – marsz z kijkami, dzięki któremu zadbamy o naszą kondycję, jednocześnie nie obciążając stawów.

Od poniedziałku, 1 marca, możemy zaopatrzyć się w sklepach Lidl Polska w kijki do nordic walking marki Crivit (79,90 zł/ 1 zestaw). Możemy wybierać spośród dwóch różnych zestawów. Kijki są wyjątkowo lekkie i wytrzymałe, ich dolna część wykonana jest z matrycy włókna węglowego i szklanego, a górna z aluminium. Możemy płynnie regulować długość kijków w zakresie 100-125 cm, a amortyzująca wibracje rurka high tech oraz ergonomiczna rękojeść zadowolą zarówno początkujących, jak również doświadczonych entuzjastów tego sportu.

W ofercie Lidla pojawi się również niezwykle pomocny smartwatch z funkcją GPS marki Silvercrest (249 zł/ 1 szt.), dzięki któremu będziemy mogli na bieżąco monitorować wyniki naszego wysiłku fizycznego. Na jego kolorowym wyświetlaczu znajdziemy liczne funkcje – zegarek policzy nasze kroki, spalone kalorie, a także zmierzy tętno, wskaże godzinę, datę, pogodę. Smartwatch poinformuje nas również o połączeniach telefonicznych, wiadomościach, wpisach w kalendarzu oraz aktywnościach w mediach społecznościowych. Posiada zaprogramowane trzy różne tryby – spacer, bieganie i jazda na rowerze, dzięki czemu możemy ustawić go odpowiednio do uprawianej przez nas czynności. Smartwatch rejestruje codzienny cel aktywności i przypomina o stosowaniu ruchu. Co więcej, jest w stanie także monitorować nasz sen i przypominać o przyjmowaniu leków. Zegarek posiada niezwykle wytrzymały akumulator litowo-polimerowy, który zapewni nam nawet 45 dni pracy w trybie czuwania.

Nowe akcesoria, m.in. lekkie i wytrzymałe kijki do nordic walking oraz smartwatch dostępne będą w sklepach Lidl Polska od poniedziałku 1 marca, aż do wyczerpania zapasów. Produkty pojawią się również w ofercie online.