logo
nowosciproduktowe.pl - komputronik

Startuje Black Week Sale w Komputronik!


24-11-2020| 10:18| Źródło: Komputronik| Fot: Komputronik

Black Friday to dzień jednych z największych wyprzedaży w ciągu roku. W Komputronik Black Week Sale zacznie się już cztery dni przed oficjalnym Black Friday i potrwa aż do 29-go listopada


W pasażu Black Week Sale klienci Komputronik znajdą smartfony, laptopy, komputery PC, akcesoria oraz sprzęt AGD i RTV. Rabaty sięgać będą nawet 95%. Black Week Sale to doskonała okazja do znalezienia potrzebnego sprzętu elektronicznego oraz pomysłów na świąteczne prezenty. Zakończeniem całego tygodnia wyprzedaży będzie Cyber Monday podczas którego klienci Komputronik będą mogli skorzystać z wyprzedaży ostatnich sztuk towaru.

W tym roku największymi hitami sprzedażowymi będą smartbandy i smartwatche z pulsoksymetrem, który służy do nieinwazyjnego pomiaru saturacji (nasycenia tlenem) krwi oraz tętna. Jego działanie opiera się na wykorzystaniu promieniowania o dwóch różnych długościach fali – czerwonego i podczerwonego. To niezwykle przydatna funkcja zwłaszcza w czasach pandemii COVID-19. Takie rozwiązanie posiada m.in. stalowy Garett Women Eva czy Huawei Watch GT 2. Funkcję pulsoksymetru mają także opaski sportowe, m.in. Huawei Band 4. Smartwatch lub smartband z funkcją pulsoksymetru to nie tylko doskonałe urządzenie do monitorowania aktywności, ale także sprzęt, który pozwoli zbadać stan zdrowia użytkownika.

Podczas Black Week w przecenionych cenach znajdą się także m.in. Lenovo Ideapad 3-15ARH tańszy o 400 zł, smartphone Huawei P40 Pro 256GB Dual SIM za 2 999 zł, telewizor Samsung QE65Q67TA przeceniony o 500 zł czy myszka Logitech G502 Hero za jedyne 199 zł.