logo
Instant Wonder swarovski - Mediolan - Nowosciproduktowe.pljpg

28 sklepów Instant Wonder marki Swarovski na najważniejszych rynkach świata


03-03-2021| 12:50| Źródło: Swarovski| Fot: Swarovski

Ze swoją bogatą historią innowacji i szlifowania kryształów, firma Swarovski rusza do przodu z kolejnym rozdziałem – śmiałą wizją, która jest hołdem złożonym kryształowi we wszystkich jego formach. Marka Swarovski, uznawana za fundament w świecie designu, nauki, mody i rozrywki, debiutuje pod kierownictwem Dyrektor Kreatywnej Giovanny Engelbert, tworząc radosny świat, wołający „Ignite Your Dreams”.


Łabędź wybija się w powietrze

Łabędź Swarovskiego, od dawna będący swoistym symbolem autoekspresji marki, przeszedł transformację pod okiem Engelbert i w jej koncepcji Wonderlab, opierającej się na wyobrażeniu świata kryształu. Jak mówi sama Engelbert: „Wonderlab to miejsce, gdzie spotykają się nauka i magia, gdzie zderzają się ze sobą ekstrawagancja i elegancja; to uczucie zachwytu, którego powinni doświadczyć wszyscy – zapraszamy do naszego nowego świata w firmie Swarovski”.

Jako część tego, łabędź Swarovskiego zwraca się w stronę nowego kierunku marki, gotowy do lotu. Łabędź ewoluował ze swojego ostatniego wcielenia i przybiera opływową formę – z wydłużoną szyją i sylwetką, która ma podkreślać nieustanny pęd marki do przodu. Łabędź symbolizuje wieczną miłość, która znajduje odzwierciedlenie w zamiłowaniu firmy Swarovski do kryształu. Adaptując się, a jednocześnie pozostając wiernym swojemu ikonicznemu symbolowi, Swarovski podkreśla dumę ze swego dziedzictwa oraz wizję przyszłości.
Nowy symbol marki Swarovski zwieńczono ośmiokątem przywodzącym na myśl opakowanie słodkości. Ośmiokąt symbolizuje odrodzenie i jest bezpośrednim ukłonem w stronę fasetowanego kryształu, oraz mistrzowskiego kunsztu marki.

Salon Swarovski Mediolan

Instant Wonder – uczta dla zmysłów

Wonderlab ożywa wraz z otwarciem 28 sklepów Instant Wonder na najważniejszych rynkach świata. Począwszy od otwarcia pierwszego sklepu w Gallerii Vittorio Emanuele w Mediolanie 23 lutego 2021 r., kolejnych 27 sklepów zostanie otwartych w Ameryce Północnej, Europie oraz regionie Azji i Pacyfiku – wśród nich znajdą się nowe sklepy w Paryżu i Nowym Jorku.

Zaprojektowano je z myślą o odzwierciedleniu nadchodzącej kampanii reklamowej marki i nowego wizerunku. Goście zostaną zaproszeni do intrygującej przestrzeni, wzbogaconej o żywe kolory i faktury, metaliczne rzeźby oraz innowacyjne materiały, które zachęcają do eksploracji i wyrażania siebie. Sklepy Instant Wonder firmy Swarovski to urzeczywistnienie radosnego zachwytu, przypominające cukierkową krainę marzeń, wypełnioną pełną gamą kryształowych, lifestylowych ozdób – biżuterii, zegarków, figurek i akcesoriów. Tło sklepów stanowić będzie urzekająca sylwetka ośmiokątnego logo marki Swarovski, utworzonego z nowych firmowych opakowań.

Oprócz otwarcia nowych sklepów w wybranych miastach, premierom Instant Wonder towarzyszyć będą wydarzenia na żywo i w formie cyfrowej, takie jak wirtualne zwiedzanie, zapowiedzi ozdób kolekcjonerskich i publikowanie treści lifestylowych, które jeszcze bardziej zaangażują klientów. Sklepy te, zaprojektowane we współpracy z paryską firmą eventową Villa Eugenie, wprowadzą klientów w pełen emocji, poruszający świat. Lokalne działania na wszystkich rynkach jeszcze bardziej wzmocnią doznania klientów na całym świecie.

Wszystkie działania związane z inauguracją będą wsparte całkowitą zmianą charakteru, wyglądu i nastroju – na pierwszy plan wysuwa się zupełnie nowy świat Swarovskiego. Pod kierownictwem Giovanny Engelbert firma Swarovski zapewniać będzie wciągające, hipnotyzujące doznania świata biżuterii, które wywrą na wszystkich trwałe, inspirujące wrażenie.