logo
Swatch NEON

Kolekcja Swatch NEON powraca w nowej, jaskrawej odsłonie


15-05-2024| 08:00| Źródło: Swatch| Fot: Swatch

Sześć świeżych i zabawnych nowych zegarków Swatch NEON nawiązuje do wyzwalająco prowokacyjnych lat 80. i 90. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów, modeli i żywych neonowych kolorów kolekcja bazuje na sukcesie Swatch NEON w 2023 roku, oferując natychmiastowy zastrzyk dobrej energii, pasujący do każdego stylu. Zainspirowana oryginalnymi projektami Swatch kolekcja z pewnością przypadnie do gustu nowemu pokoleniu podążających za modą klientów, poszukujących radości, zabawy i epickiej esencji kultowego stylu Swatch. Każdy z zegarków zawiera mocne elementy graficzne, umożliwiające przeżycie na nowo tamtych chwil czy po prostu poczucie energii i dobrych wibracji Swatch NEON.


  SWATCH NEON PINK PODIUM oraz SWATCH NEON PINK PODIUM PAY! inspirowane są modelem PINK PODIUM z roku 1990. Swatch GENT pasuje na mniejszy nadgarstek, nie tracąc przy tym swojego wyjątkowego stylu i zrobi wielkie wrażenie swoim jaskraworóżowym paskiem, fioletowo-żółtymi elementami tarczy i zachętą do działania: „Start”. Dostępny także w wersji SwatchPAY!, umożliwiającej płatności ruchem nadgarstka, nowy SWATCH NEON PINK PODIUM PAY! to Twój wierny towarzysz dni pełnych wrażeń i zabawy do świtu.

  SWATCH NEON RIDER o średnicy 41 mm elegancko zmieści się w każdym mankiecie, ale i tak zostanie zauważony. Jego zdecydowane kolory: czerń, zieleń i pomarańcz, świadczą o tym, że poważnie podchodzisz do zabawy. Ten klasyczny urok, oparty na oryginalnym modelu NEO RIDER z roku 1989, będzie do Ciebie pasował w każdej sytuacji, elektryzując wszystkich atrakcyjnymi kolorami i zabawnym stylem.

  SWATCH NEON HOT RACER czerpie inspirację z oryginalnego zegarka Swatch GENT HOT RACER z roku 1989, wkładając maksimum mocy w supercienką kopertę SKIN CLASSIC. Dzięki swobodzie noszenia supercienkiego zegarka, możesz całkowicie zanurzyć się w oceanie jaskrawych barw. Minimalistyczny styl i waga piórkowa zestawione zostały z podejściem „więcej znaczy więcej” nawiązując do grafiki sprzed lat, co w tym pełnym kontrastów zegarku jest całkowicie uzasadnione.

  Precyzja nigdy dotąd nie wyglądała tak dobrze i nie promieniała taką energią, co w zegarkach SWATCH NEON FLASH ARROW i SWATCH NEON WAVE. Z CHRONO jesteś władcą własnego czasu. Połączenie stopera z zegarkiem Swatch zapewnia pełną funkcjonalność i podwaja zabawę. Do wyboru jest jaskraworóżowy pasek i turkusowa koperta z tarczą podzieloną na kolorowe segmenty lub hipnotyzujący turkusowy pasek z żółtą kopertą, uwydatniającą pomarańczowe tarcze chronografu. Każdy z modeli czerpie inspirację z oryginalnego chronografu z roku 1991 i ma wielobarwne przyciski oraz szlufki w tych samych kolorach, co jest maksymalistycznym nawiązaniem do zegarków sportowych.

  SWATCH NEON JELLY i SWATCH NEON JELLY PAY! inspirowane są oryginalnym modelem JELLY STAG z 1993 roku, dużym i odważnym, wzmacniając jeszcze te cechy zegarka. Przezroczysta koperta i pasek stanowią idealne tło dla srebrnej tarczy, kolorowych elementów pierścienia wokół niej i przycisków w tych samych kolorach. Oba zegarki oszałamiają stylem, który zostanie doceniony. Wersja SwatchPAY! dodatkowo z pewnością rozkręci imprezę, jeżeli wyskoczysz ze znajomymi na miasto.

  Z nową kolekcją Swatch NEON, maksymalnie wykorzystasz energię stylu lat 80. i 90., przywracając to, co najlepsze, w wersji bardzo na czasie. Podkręciliśmy kolory, tak że jest to nasza najodważniejsza jak dotąd kolekcja Swatch NEON, dzięki czemu Ty możesz być najjaśniejszą wersją siebie w najlepszym wydaniu, w autentycznym, kultowym stylu Swatch. Który z najnowszych, inspirowanych historycznymi wzorami modeli wybierzesz?

  Kolekcja Swatch NEON jest dostępna w salonach firmowych Swatch oraz na Swatch. com od 2 maja 2024 r.