logo
Biżuteria Ti Sento - NowosciproduktowePL - 1

Biżuteria Ti Sento – taka jak Ty


04-08-2020| 05:16| Źródło: Ti Sento| Fot: Ti Sento

Ti Sento to luksusowa, zachwycająca srebrna biżuteria tworzona według tradycyjnych złotniczych metod. Jej niebywałą zaletą jest przystępna cena i możliwość spersonalizowania


Biżuteria Ti Sento nawiązuje w swoich projektach do unikalnego mediolańskiego stylu: wyrafinowany i zgodny z trendami, ale nigdy przesadny. Marka zaskoczyła cały świat mody swoim konceptualnym myśleniem. Zasada Mix & Match, czyli swobodne łączenie i dopasowywanie, pozwala Klientom na tworzenie świadomego doboru kompletów biżuterii. Stało się to integralną częścią koncepcji marki. Wszystkie modele tworzone są przez projektantów Ti Sento według własnych wzorów. Każdy powstaje w wyniku bezpośrednich poszukiwań wśród oczekiwań Klientów. Są to kolekcje, które naprawdę spełniają ustalone standardy designu.

„Mix&Match” polega na połączeniu i odpowiednim dobraniu ubioru i biżuterii, aby dopasować się do każdej możliwej sytuacji oraz indywidualnych predyspozycji. Tak tworzy się totalny look Ti Sento. Łączenia naszyjników z zawieszkami, zawieszek do kolczyków, pierścionków i bransoletek są uzupełnieniem tego stylu. Ti Sento jest o tyle ciekawa, że jej wszystkie wzory i kolory kamieni oraz opraw można swobodnie łączyć z innymi kolekcjami, tworząc tym samym nowe zestawienia.