logo
Kolekcja Swarovski fot 1

Kolekcja Swarovski Wonder Woman


18-09-2020| 11:33| Źródło: Swarovski| Fot: Swarovski

Kolekcja Swarovski składa hołd Wonder Woman – przedstawicielce uwielbianego na całym świecie grona superbohaterów. Tym tworząc dwie nowe, roziskrzone kolekcje Swarovski, które poszerzą ofertę Atelier Swarovski oraz podstawowy asortyment sklepów Swarovski. Jednocześnie jest to pewnego rodzaju podkreślenie zaangażowania marki w działania na rzecz kobiecej niezależności.


Debiut nowych kolekcji Swarovski poprzedza planowaną na październik 2020 roku premierę filmu Wonder Woman 1984. Ze względu na wyczekiwaną przez widzów kontynuacją kinowego przeboju Wonder Woman z 2017 roku. Kolekcje, zainspirowane kultową złotą zbroją i orlimi skrzydłami Wonder Woman, wyrażają kobiecość, siłę i, przede wszystkim, determinację superbohaterki.

Z pewnością, kolekcja Swarovski Wonder Woman jest wzorem do naśladowania dla wielu pokoleń kobiet; uosabia bohatera, który kryje się w każdym z nas, i zawsze zachowuje swój własny, niepowtarzalny styl. Bez wątpienia, nowe kolekcje Swarovski x Wonder Woman są nie tylko przykładem charakterystycznego dla tej marki mistrzowskiego kunsztu. W związku z tym są także symbolem wyjątkowego stylu, siły i wytrwałości Wonder Woman. Kolekcja inspiruje kobiety na całym świecie do odnalezienia wewnętrznej siły i pewności siebie.

Najciekawsze propozycje z kolekcji Swarovski

W hołdzie kultowej bohaterce Wonder Woman, marka Swarovski stworzyła dwie linie biżuterii zainspirowane jej dążeniem do prawdy, siłą i empatią.

Kolekcja Swarovski X Wonder Woman

Ta linia biżuterii Swarovski obejmuje całą gamę elementów, będących nawiązaniem do kultowych już atrybutów Wonder Woman. Przede wszystkim, całość jest w kolorze złota i jest ozdobiona lśniącymi kryształami Swarovskiego.

Bransoleta w formie mankietu fit Wonder Woman

Bransolety kolekcji są symbolem jej niezależności. Bez wątpienia Swarovski ukazuje ten kultowy fason w zupełnie nowym świetle. Ozdabia bransoletę w formie mankietu, plecionką Swarovski Crystal Mesh i efektownym monogramem z kryształów w oprawie brukowej. Odcienie metalu i logo Wonder Woman z pewnością mają symbolizować siłę i pewność siebie, których potrzeba by stawić czoła światu.

Kolczyki Kreole Fit Wonder Woman

Ta olśniewająca para uniwersalnych kolczyków daje wiele możliwości ich noszenia. Obręcze ozdobione kryształami Swarovskiego w oprawie brukowej można nosić oddzielnie do prostych, codziennych stylizacji. Bez wątpienia też z założonym motywem Wonder Woman, który potęguje wrażenie siły i przepychu.

Naszyjnik Fit Wonder Woman Swarovski

Dzięki wyrafinowanym zdobieniom z kryształów Swarovskiego w oprawie brukowej ten pełen blasku naszyjnik niezawodnie uatrakcyjni zarówno dzienne, przede wszystkim wieczorowe stroje.

Pierścionek podwójny Fit Wonder Woman

Z pewnością charakterystyczny podwójny pierścionek to jeden z największych trendów tego sezonu, który odmieni niemal każdą stylizację.

Bransoletka Fit Wonder Woman

Lśniąca bransoletka z motywem kolekcji Swarovski Wonder Woman wzbogaci codzienne stylizacje o subtelną aurę supermocy.

Kolczyki z frędzlami Fit Wonder Woman

Uniwersalne kolczyki z elementem w formie frędzli można nosić na różne sposoby. Przede wszystkim, prawie każdy ruch wprawi je w delikatne kołysanie, które spotęguje ich urok.

Atelier Swarovski X Wonder Woman

Linia stworzona dla Atelier Swarovski obejmuje luksusowe kolczyki, naszyjniki, bransoletki, pierścionki. Oprócz tego broszkę, którą nawiązują do znamionującego siłę i władzę stroju kolekcji Swarovski Wonder Woman. Są przykładami charakterystycznego dla marki, mistrzowskiego kunsztu w dziedzinie produkcji i obróbki kryształu.

Naszyjnik Atelier Swarovski

Ten naszyjnik z powłoką w kolorze złota powstał pod wpływem inspiracji ochronną złotą zbroją Wonder Woman. Z pewnością roztacza aurę oryginalności i lśni blaskiem jasnych kryształów Swarovskiego w różnych kształtach i szlifach.

Pierścionek Atelier Swarovski

Ta odważna, a jednocześnie kobieca ozdoba jest pokryta powłoką w kolorze złota stanowi idealne tło dla licznych kryształów Swarovskiego.

Bransoleta w formie mankietu Atelier Swarovski

Oryginalny, ultrakobiecy fason bransolety kolekcji Swarovski w formie mankietu zapewnia wyjątkowe połączenie siły i kobiecości, przede wszystkim, charakterystyczne dla słynnej superbohaterki komiksów DC.